Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Bubulutza

Re: Club Seat Chat - Off Topic Only

13 Ian 2010, 10:05

hai bogy ca engleza nu e ca franceza :wink:

bogy
K.I.D

13 Ian 2010, 10:09

Nu imi fac griji asa de mari doar ca ma asculta din 3 lectii PE CARE EU NU LE AM!
Le-am pierdut cand m-am operat la picioare si nu le-am mai recuperat ca mi-am zis "WTF, numai eu vorbesc la ora de engleza. La exercitii ii duc primul caietul cu exercitiile rezolvate 95% perfec, ii raspund in fiecare ora destul de mult...imi poate de un 9-10 acolo, asa de la obraz" vezi sa nu... :|
Oricum la mate mi-e frica ca profu e Hitler nu e profa din generala :(
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

Nicky
Subiect Autor

13 Ian 2010, 11:02

am ajuns la munca in geaca cea noua
nimeni nu m-a remarcat, desi era 8.50, nimeni nu era la munca
e inceputul sfarsitului pe aici
cine stie cat or mai rezista astia sa plateasca oamenii sa stea
va pup, spor la lucru, scoala, somn, leneveala, administrative, racing, driving, singing, dancing, gay-ing :P
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

Bubulutza

13 Ian 2010, 11:05

:( trist Nicky foarte trist....deprimant... :(
Sa o porti sanatos oricum! :)

CataLIYna
V.I.P.

13 Ian 2010, 11:10

Un puternic cutremur de pamant cu magnitudinea de moment 7 s-a produs marti in vestul statului Haiti, in regiunea capitalei Port-au-Prince, a anuntat Institutul geologic american USGS. Mii de oameni au fost ucisi, numarul victimelor nu se cunoaste cu exactitate.

Potrivit unui jurnalist prezent la fata locului, cutremurul a durat mai mult de un minut si a fost atat de puternic, incat a facut ca vehiculele sa salte in plina strada, informeaza AFP, citat de NewsIn.

Multe persoane au iesit pe strada dupa seism, iar comunicatiile erau puternic perturbate pe insula. Chiar si curentul a fost intrerupt.

Palatul National, care adaposteste sediul Presedintiei din Haiti, precum si numeroase alte cladiri publice din capitala haitiana Port-au-Prince s-au prabusit in urma puternicului seism de marti, potrivit unei televiziuni din Haiti receptionata prin internet de la Washington.

Potrivit unui jurnalist de la canalul Haitipal, care a intervenit telefonic in direct de la Port-au-Prince, "Palatul National, Ministerul de Finante, Ministerul Lucrarilor Publice, Ministerul Comunicatiilor si Culturii, Palatul de Justitie, Scoala Normala Superioara" se numara printre cladirile care s-au prabusit.

Cladirile care gazduiesc sediul Parlamentului, precum si catedrala din capitala haitiana sunt, de asemenea, prabusite. S-au mai prabusit un hotel si un spital.

Andrei
Admin / PR

13 Ian 2010, 11:13

neatza..ce bine e in concediu..am "varicela" 2 sapt..:lol: Aseara am iesit cu Aleksu si inca un prieten pe la Polivalenta ne-am jucat un pic p-acolo, am facut poze, ne-am dat liniutze dar...nu prea au facut fata nici el nici prietenul meu cu, corolla lui....
SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition

bogy
K.I.D

13 Ian 2010, 11:15

Deci la astia chiar li s-a prabusit conducerea....
(ex)Motan | (ex)16 Valve

Nicky
Subiect Autor

13 Ian 2010, 11:16

vine el vlad cu racheta lui tunata sa vezi atunci
cata, nu mai zice de cutremure, ca mie mi-e frica de ele
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

Bubulutza

13 Ian 2010, 11:21

si mie imi e o frica groaznica de cutremure :( :( :(

Bubulutza

13 Ian 2010, 11:24

:drunken: :drunken: :drunken:
http://www.antena3.ro/stiri/tabloid/rox ... 89364.html
Roxxxy, robotul cu personalitate care poate face sex, prezentat în premieră mondială (VIDEO)
Roxxxy, un robot care poate face sex şi care are anatomia unei persoane obişnuite, piele sintetică, asemănătoare cu cea umană, a fost prezentat în premieră mondială, la expoziţia Adult Entertainment din Las Vegas.

"Nu ştie să dea cu aspiratorul sau să gătească dar poate face aproape orice altceva, dacă înţelegeţi la ce mă refer", a declarat Douglas Hines, din partea companiei TrueCompanion. "Este o damă de companie. Are personallitate. Ştie să asculte, vorbeşte, doarme, simte când este atinsă. Am încercat să reproducem personalitatea unui om."

Roxxy are înălţimea de 1,73 metri şi cântăreşte 54 de kilograme, "are cupa C la sutien şi este gata de acţiune", potrivit lui Hines, care, înainte de a fonda compania TrueCompanion, a fost inginer ce se ocupa de inteligenţa artificială în cadrul laboratoarelor Bell.

Robotul are un schelet articulat care îi conferă posibilitatea de a se mişca precum o persoană normală însă nu poate păşi sau să-şi mişte membrele independent, relatează ABC News. Mişcările robotice sunt încorporate "în cele trei zone" şi în inima mecanică ce se ocupă de un sistem de răcire cu lichide.Roxxxy are cinci personalităţi. Wild Wendy este cea aventuroasă iar Frigid Farrah este rezervată şi timidă. Există şi o personalitate naivă, specifică unei tinere, dar şi una intitulată Martha cea matură, descrisă ca "una matriarhală". S & M Susan este programată pentru cei cărora le place mai multă aventură.

Viitorii parteneri ai lui Roxxxy o pot configura în funcţie de rasă, culoarea părului şi mărimea sânilor. În faza de proiectare se află şi o variantă masculină a lui Roxxxy.

"Ştie exact ce-şi place. Dacă-ţi place Porsche îi place şi ei, la fel se întâmplă cu fotbalul", spune Hines. Roxxxy poate conversa cu partenerul său şi este conectată wireless la Internet pentru update-ul soft-ului, suport tehnic şi pentru a-i trimite partenerului mail-uri.

Oamenii pot să-i configureze personalitatea şi apoi să o împărtăşească şi altora online, pe site-ul companiei, susţine Hines.

Inspiraţia pentru robotul sexual i-a venit creatorului său după atentatele de la 11 septembrie din New York. "Am avut un prieten care a murit atunci şi mi-am promis că voi crea un program pentru a-i reproduce personalitatea, acesta devenind temelia pentru Roxxxy True Companion", a declarat Hines.

Robotul Roxxxy costă între 7.000 şi 9.000 de dolari, în funcţie de specficaţii. Este disponibil în Europa şi Statele Unite, însă în cele din urmă va putea fi achiziţionat în întreaga lume.

e mai ieftin decat o masina! :lol:

bogy
K.I.D

13 Ian 2010, 11:26

Nu stiu care e problema voastra :D
Eu n-am trait niciodata niciun cutremur si nu mi-e frica de ele. In plus o astfel de experienta te incurajeaza. Pana de curand imi era frica de stalpii de curent electric. Acuma (din luna decembrie incoace) nu ami am probleme :lol: 16Valve are :lol: :lol:
Auzi Bubu, tu la BCR lucrezi intr-o cladire mare, rotunde si de sticla pe care scrie mare BCR?
(ex)Motan | (ex)16 Valve

Cosmin
Admin

13 Ian 2010, 11:29

Bubulutza scrie:
Robotul Roxxxy costă între 7.000 şi 9.000 de dolari, în funcţie de specficaţii. Este disponibil în Europa şi Statele Unite, însă în cele din urmă va putea fi achiziţionat în întreaga lume.

De banii astia iti iei o femeie reala :lol: :lol: No offense, fetelor..:)
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini

Bubulutza

13 Ian 2010, 11:32

Bogy: aia e BFP pe Calea Victoriei...cred ca la aceea te referi...Bucharest Financial Plaza...?
eu sunt la Universitate..unde e statuia cu calul...stii? :)

Cosminus...cred ca te costa mai mult una reala...
ai asa: colagen, silicoane, casa, masina, copii, haine, bijuterii, parfumuri....si lista poate continua...

bogy
K.I.D

13 Ian 2010, 11:34

Nu cunosc dar eu cand ma duc la liceu cu autobuzul 385 vad o cladire BCR undeva intre P-ta Arsenalului si P-ta Natiunilor unite :)
(ex)Motan | (ex)16 Valve