Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Nicky
Subiect Autor

Re: Club Seat Chat - Off Topic Only

11 Ian 2010, 19:42

Luata in considerare de cateva luni, de ministrii cabinetului Boc, la propunerea europarlamentarului pe probleme de Sanatate si familie, Mircea Pascu si a ministrului de finante Sebastian Vladescu, taxa pe sex premarital si relatii intraconjugale a trecut astazi fara probleme prin parlament, fiind adoptata cu 350 de voturi pentru, 70 de voturi impotriva si 6 abtineri.
Considerata alaturi de taxa pe fast-food una din viitoarele surse de venit la bugetul de stat si inspirata din modelul francez, taxa pe "relatii sexuale premaritale si relatii intime intraconjugale" presupune pereceperea unei sume modice de la ambii participanti la actul sexual de fiecare data cand acestia se intalnesc pentru a intretine relatii romantice si poate varia in functie de locatie, durata sau tehnicile folosite.
Din fericire pentru credinciosii cu frica de Dumnezeu, taxa se aplica doar cuplurilor care traiesc in concubinaj nu si cuplurilor casatorite, acestea fiind obligate sa contribuie doar daca intentioneaza sa aiba o relatie sexuala cu o persoana din afara cuplului.
Desi modalitatea efectiva de taxare nu a fost inca hotarata, potrivit ministrului Vladescu vor exista cel putin doua modalitati de plata: cartela pre-pay si abonamentul lunar, in ambele cazuri banii, in jur de 50 de lei pe sedinta, urmand sa fie colectati prin intermediul postei romane.
Potrivit statisticilor oficiale peste 75% dintre romani intretin relatii sexuale premaritale, desfraul atingand cote maxime mai ales in randul elevilor, studentilor si locuitorilor de la oras.

http://www.times.ro/national/romania-in ... premarital
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

aLeXx
LowRider

11 Ian 2010, 20:22

CE PORCARIEEEEEEEE :)))))))))))))

Nu am de gand sa platesc pentru asa ceva... mi se pare ABSURD ... Astept sa puna taxe pe respirat si ma mut din tara si imi schimb si numele si cetatenia.

E si o melodie cu parazitii referitoare la taxa pe sex :))) =)))

Bullshit country :))
Imagine
Honda Civic EJ9 - championship white | B-636-ALX |
Imagine
------------------------
@ facebook.com : LowRiderz.Ro | seat Fan | CivicSquad
------------------------
Ex: '88 Dacia 1310 | '02 BMW 525d e39 | '97 Nexia Coupe

deyuuu
ARDELEANU

11 Ian 2010, 20:32

super TAXA PE SEX ... TAXA PE FAST-FOOD ... oare taxa pentru treaba mare si treaba mica cand o sa fie ?

romania asta de rahat :angryfire:

Andrei
Admin / PR

11 Ian 2010, 20:37

na'seara...dupa toata nebunia uite ca s-a intamplat si ceva "funny"..azi in parcare la carrefour militari in drum spre vest2 mi-a facut prietena mea un dar si a trebuit sa sparg geamul ca sa ajung la cheile din contact.. :lol:
SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition

Spybari

11 Ian 2010, 20:41

Da, asta imi aduce aminte de un prieten care a patit exact acelasi lucru tot din cauza prietenei lui. Ce masuri iti iei pt data viitoare ca sa numai patesti asa ceva? Una ar fi sa numai pui geamul :lol:
Opel Vectra 1.6 101 Cp Hatchback
Think global,not local!

Andrei
Admin / PR

11 Ian 2010, 20:45

pai deja il pun maine dimineata la 8...a fost mai costisitor in orice caz fata de porsche la care era 200 ron manopera...asa dau 100 ron si mai imi ramane de 22 litri :lol:

Andrei
Admin / PR

11 Ian 2010, 20:46

iubita lui cea mai desteapta..adik eu:X (aNNa)....i-a pus asha frumos niste scotch pe geam incat l-ar putea pastra amintire de dragul meu :X....in stil feng-shui:))

aLeXx
LowRider

11 Ian 2010, 20:50

retardel scrie:
na'seara...dupa toata nebunia uite ca s-a intamplat si ceva "funny"..azi in parcare la carrefour militari in drum spre vest2 mi-a facut prietena mea un dar si a trebuit sa sparg geamul ca sa ajung la cheile din contact.. :lol:

Ca sa evit chestia asta cred ca o sa tin 2 chei la mine :)) una in contact si o sa pun una in portofel :)) in buzunar, o cos pe interiorul sepcii sa fiu sigur ca am o cheie in plus :)) :P

deyuuu scrie:
super TAXA PE SEX ... TAXA PE FAST-FOOD ... oare taxa pentru treaba mare si treaba mica cand o sa fie ?

romania asta de rahat :angryfire:

Curand :))
Imagine
Honda Civic EJ9 - championship white | B-636-ALX |
Imagine
------------------------
@ facebook.com : LowRiderz.Ro | seat Fan | CivicSquad
------------------------
Ex: '88 Dacia 1310 | '02 BMW 525d e39 | '97 Nexia Coupe

Spybari

11 Ian 2010, 20:59

retardel scrie:
iubita lui cea mai desteapta..adik eu:X (aNNa)....i-a pus asha frumos niste scotch pe geam incat l-ar putea pastra amintire de dragul meu :X....in stil feng-shui:))

Da...paii asa ma gandeam si eu, cum am zis ar putea sa numai puna geamul :roll: :lol:
Opel Vectra 1.6 101 Cp Hatchback
Think global,not local!

CataLIYna
V.I.P.

11 Ian 2010, 21:03

Ce funny.. esti tare Anna.. si mie era sa mi se intample vineri la intalnire :lol: Mi-am adus aminte la timp

Andrei
Admin / PR

11 Ian 2010, 21:06

CataLIYna scrie:
Ce funny.. esti tare Anna.. si mie era sa mi se intample vineri la intalnire :lol: Mi-am adus aminte la timp

stim stim...cu noi erai:))...le lasesei pe bancheta din spate:))

daimio

11 Ian 2010, 21:17

Nicky scrie:
Luata in considerare de cateva luni, de ministrii cabinetului Boc, la propunerea europarlamentarului pe probleme de Sanatate si familie, Mircea Pascu si a ministrului de finante Sebastian Vladescu, taxa pe sex premarital si relatii intraconjugale a trecut astazi fara probleme prin parlament, fiind adoptata cu 350 de voturi pentru, 70 de voturi impotriva si 6 abtineri.

Bai Nicky, vezi ca oamenii astia chiar te cred... :P

Da'i pe bune, nu? :lol: :lol:
Power is nothing without control...

deyuuu
ARDELEANU

11 Ian 2010, 21:19

care ma ajuta si pe mine cu un vot ? pt o vecina ? :D

http://scoala2.blogspot.com/

DIANA VAIDA ... dragutza fata :D

CataLIYna
V.I.P.

11 Ian 2010, 21:21

Nicky scrie:
Considerata alaturi de taxa pe fast-food una din viitoarele surse de venit la bugetul de stat si inspirata din modelul francez, taxa pe "relatii sexuale premaritale si relatii intime intraconjugale" presupune pereceperea unei sume modice de la ambii participanti la actul sexual de fiecare data cand acestia se intalnesc pentru a intretine relatii romantice si poate varia in functie de locatie, durata sau tehnicile folosite.
Din fericire pentru credinciosii cu frica de Dumnezeu, taxa se aplica doar cuplurilor care traiesc in concubinaj nu si cuplurilor casatorite, acestea fiind obligate sa contribuie doar daca intentioneaza sa aiba o relatie sexuala cu o persoana din afara cuplului.
Desi modalitatea efectiva de taxare nu a fost inca hotarata, potrivit ministrului Vladescu vor exista cel putin doua modalitati de plata: cartela pre-pay si abonamentul lunar, in ambele cazuri banii, in jur de 50 de lei pe sedinta, urmand sa fie colectati prin intermediul postei romane.
Potrivit statisticilor oficiale peste 75% dintre romani intretin relatii sexuale premaritale, desfraul atingand cote maxime mai ales in randul elevilor, studentilor si locuitorilor de la oras.

http://www.times.ro/national/romania-in ... premarital

Ma repet : Daca prostia ar durea multi s-ar tavali in chinuri(copyright Mircea Badea)
In frunte cu Mircea Pascu :lol: :lol:

Mirciuliqa

11 Ian 2010, 21:24

Oameni buni!
Pe times.ro sunt numai stiri la mishto ( bazate insa pe niste informatii verificate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
---------------------------------------
EX - SEAT Leon 1M 2003 1.8 20V - IL 03 BDA
VOLKSWAGEN Passat B6 2006 1.9 TDI - B 48 MMT
SEAT Leon 5F 2013 1.6 TDI - B 770 EGO