Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 47

TIBI

Re: Leon Limited Edition reborn Cupra

18 Dec 2012, 12:41

La ce simfonie ai datorita evacuarii,poti sa te lipsesti de un ''casetofon''.
Pui mp3-uri pe difuzorul moblului :tongue
SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator

p1nking

18 Dec 2012, 15:50

Frumos frumos. Dabea astept sa mai adaugi poze si detalii despre ce s-a mai facut la masina. ;) :hi

Respect pentru ceea ce faci din acest leon. O sa fie pe masura ce o sa ai la final.
Seat Leon 1.9 SDI AQM - B 92 YGP
Leutzuu 1.9 SDI

justliv

18 Dec 2012, 19:56

masina se aude foarte bine, din ce am putut observa din filmari, trage foarte bine si sigur va arata foarte bine. tot respectul si toata aprecierea pentru munca depusa. insa eu sunt mai pesimit cateodata si ma gandesc ca dupa o munca de mai bine de juma de an, cand masina o sa fie terminata, pusa la punct tot, si intra vreun bou de la tara si iti zgarie masina, nu mai zic sa o loveasca....nu iti blestemi orice? si iti vine sa-l omori p-ala cu bataia? gandindu-te la cat ai muncit si mai ales cat ai asteptat sa fie masina gata. realizarea cu siguranta va fi unica si va fi ceva special insa si riscul unui accident este destul de mare si presupune destule dezavantaje... nu ca la noi, daca iti loveste unu bara, in cateva zile iti monteaza service-ul alta...asta ma indispune pe mine. bine, sa fiu sincer cu tine, daca eu aveam suficienti bani, si eu faceam lucrarile astea:)) si nu mai tineam cont de altceva insa daca e sa te gandesti pe partea asta, iti vine sa o tii in garaj sa te uiti la ea, la cati prosti sunt in tara asta... in orice caz iti doresc drumuri bune si asteptam toti cu nerabdare s-o vedem gata si dupa sa speram ca lucrurile nu se vor intampla cum intuiesc eu.

TIBI

18 Dec 2012, 20:20

Daca stai cu riscul ca vei fi lovit,nu mai scoti masina din garaj :tongue
La ce jungla e la noi...
Sper sa nu existe maini rele sau invidioase,pe aia care zgarie masini chiar le-as lua degetzelele la ciocanit
SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator

justliv

18 Dec 2012, 20:24

exact, ce vezi in zilele astea, cati prosti si proaste, nu-ti vine frate nici sa-ti mai vopsesti masina ca si daca o vopsesti, intr-o luna maxim din nou se gaseste un bou sa iti rezolve masina.d-asta spun.niste idioti neemancipati, invidiosi si prosti pe de-asupra

Mihai B.
Subiect Autor

31 Dec 2012, 13:02

sirneo77 nimic nou ...
TIBI :)))))))
p1nking Merci :hi
justliv da cunosc riscurile si sper sa nu mi se intample nimic din astea...mai mult ce sa zic...asta e o sa vad.
Pana la urma orice in viata asta e un risc .
LA MULTI ANI LA TOTI !!!!!
STIU CA SUNT PROST. DAR CAND MA UIT IN JURUL MEU, PRIND CURAJ.

justliv

31 Dec 2012, 16:21

corect. si eu sper sa nu dai de prosti. ti-am zis, si eu daca aveam posibilitatea sa fac o lucrare ca a ta, as fi facut-o indiferent de riscuri. dar te gandesti si la prosti, ca na...macar, cat mai multa grija pe unde o lasi ca sa eviti idiotii desi oricat te-ai feri...:)) spor la treaba si asteptam cu nerabdare sa vedem finalul. masina arata foarte bine pana acum.
La Multi Ani tuturor si un an nou mult mai bun decat acesta si multa sanatate si bucurie

Mihai B.
Subiect Autor

31 Dec 2012, 19:06

Totusi e bine ca am garaj si in mare parte o voi tine in garaj. Plus ca o sa folosesc masina mai mult pentru plimbare nu in scopuri zilnice.
Am sa o menajez cat pot dar restul ...soarta.

justliv

04 Ian 2013, 02:32

e ok asa. asta e, mai mult de atat nici nu ai ce sa-i faci. oricum spor la treaba si asteptam poze, filmulete, orice

mihai.b

04 Ian 2013, 14:36

frumos mihai ceea ce faci. este de apreciat pasiunea ta :hi si faptul ca tot ce ti-ai propus sa realizezi se bazeaza pe o documentatie solida.

o sa iti urmaresc cu interes topicul in continuare.
apropo, poti sa imi dai, pe PM eventual, numele atelierului/vopsitorului care iti face lucrarea si niste date de contact? Ms.

CristianACS

09 Ian 2013, 15:22

Abia apuc sa vad masina prin Alba, cand esti la semafor la unirea da` un semn ca o aud :yh . Succes in continuare
Seat Leon 1M Top Sport , ARL - 133kw
Ex: Seat Leon 1M Sport, ASV - 81kw

mususk266

09 Ian 2013, 17:47

cred ca a rupt gura targului :drive
Altea Freetrack - viewtopic.php?f=79&t=12288"

Fii schimbarea pe care vrei s-o vezi în jur! (Mahatma Gandhi)

Mihai B.
Subiect Autor

14 Ian 2013, 02:58

mihai.b ce amuzant avem aproape acelasi ID ;))
Iti multumesc de aprecieri :hi .
E adevarat ca am o documentatie solida pe toate planurile, dar de mai bine de 5 ani doar asta am facut, am cautat zilnic pe internet, am intrat in contact cu cele mai profi persoane si incet incet am invatat...sunt sigur ca oricare dintre voi daca insista cativa ani la ceva ar avea acelasi rezultat, deci nu sunt cu nimic mai deosebit.
Legat de cel care a finisat fibra si o pregateste de vopsit ... nu am cuvinte de lauda...a lungit termenele de cateva ori si pretul la fel. Lucreaza ff bine dar nu respecta nici un termen. Vopsitorul este un ungur care va veni abia cand e masina finisata. Deci abia dupa pot sa iti recomand ceva, dar pentru orice informatie nu ezita sa ma contactezi in PM si te pun in legatura cu cine vrei.

CristianACS mai ai de asteptat din pacate pana sa o vezi pe strazi prin Alba, dar dupa ce o vezi oricand te fac o tura daca doresti...asa ca sa nu ma confunzi cu vreun fitos :P

mususk266 :lol: stefan prietene , la fel a facut fiecare ...toate Leoanele sunt frumoase...apoi restul masinilor :)))))

dani_stefan23

14 Ian 2013, 12:10

Nu stiu de tine, dar eu astept de cateva luni sa vad rezultatul final :tongue

CristianACS

14 Ian 2013, 20:28

Mihai B. scrie:
CristianACS mai ai de asteptat din pacate pana sa o vezi pe strazi prin Alba, dar dupa ce o vezi oricand te fac o tura daca doresti...asa ca sa nu ma confunzi cu vreun fitos :P

Sa nu-mi zici ca nu e gata pan` la vara ! Abia astept sa o aud dar mai ales s-o vad sau sa fac o tura. Mult succes in continuare.
Seat Leon 1M Top Sport , ARL - 133kw
Ex: Seat Leon 1M Sport, ASV - 81kw
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 47