Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

eddy_wtx
LowRider

Re: Concurs Calarasi 15.03.2009

15 Mar 2009, 19:33

Poze, ceva filmari de la "Calarasi" (Craiova) ? :D

Nicky

15 Mar 2009, 20:29

A fost un Fiasco - Realitatea TV - http://www.realitatea.net/spectatorii-u ... 76401.html

Barfe de pe 4Tuning:

1. leonu cupra , negru daca nu ma insel , care cred ca era la grupa D , iti spun sigur ca a fost castigatoru clasei , deoarece cursa a fost oprita 20 de minute doarece nimeni nu vroia sa se dea cu el . m3 nu s-a dat (cred) ibizza a prins decat prima mansa si a castigat , porsche s-a dat cu lamborghini care am impresia ca era tot din buzau si au trecut finish line-ul cu 60km/h (estimativ ... )
p.s. : foarte inteligent si subtil baiatul care s-a dat cu oglinzile pliate . un semnal pentru taranii care stateau pe margine . poate din pacate a fost prea subtil pentru ei ...

2.Organizare deplorabila....ii multumesc TT-ului ca s-a stricat si am fost nevoit sa vin doar ca spectator, daca veneam ca participant aveam nervii de acum inmultiti cu 3 ....PACAT

3. jalnic...au batut baieti drumul degeaba. prost organizata...pista ingusta. un esec...

4. Organizatul de curse cu nove, loganuri si masini familiste stock. Am pierdut 2 ore cu A si B si cand sa se dea C gata s-a anulat cursa.

De parca nu s-a propus sa inceapa cu grupele mari, sa se dea macar masinile tari, sa vedem si noi ceva. Ati sarit cu gura "vai cum sa nu se dea maxima atentie prestigioasei grupe A". Asa am pierdut enshpe ore sa vedem nova VS nova si 75cp vs 90cp. Cu sau fara publicul penibil, rozator de seminte si catarator in copaci, trebuie facut ceva pentru imbunatatirea calitatii participantilor. Publicul nu puteti sa-l alegeti dar participantii da!

Poate in viitor va ganditi sa alegeti intre cei care se inscriu, nu lasati lucrurile sa scape din control in acest fel (170 inscrisi?)... Ar trebui limitat numarul de participanti/grupa, sa decideti ca n-au ce sa caute in A si B masini sub 150cp fara modificari serioase (abtzibilde si filtru nu se pun), eventual sa faceti o lista nationala de participanti valizi, experimentati si relevanti. Mai bine plang 70 oameni ca nu s-au inscris dar 100 fac treaba decat sa planga 170 oameni.

Acuma privind partea pozitiva, a fost super vreme, ne-am distrat, ne-am vazut, ne-am plimbat, am admirat fauna (animalele salbatice de pe shosea) si flora (diverse specii catzaratoare)

5. Amar de kilometrii, bani bagati in pregatiri si combustibil.... sa nu mai spunem de oboseala si nervi. Cu ce ne-am ales?? Pacat de atatia oameni prostiti aiurea si cu banii luati (suma modica, este drept) fara sa aiba nici o satisfactie. pana la urma cred ca trimit premiile (daca au fost...) prin posta, ca nu cred sa mai fi stat cineva pana la final..... Data viitoare lasati pe altii sa se ocupe, oameni cu simtul raspunderii.

6. grupu baietilor care isi asteapta randu la cursa o saluta pe doamna nitza de la acr si ii transmit ca locul ei era in copac,maimutza draq...

Leonul Cupra Negru o fi fost Grecutzu nostru?
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

Nicky

15 Mar 2009, 20:34

Fauna, fauna, fauna!!!
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

grecutzu2005

15 Mar 2009, 23:20

nu am fost eu.
nu am ajuns si nu am avut talon sa ma inscriu...:(
imi pare rau.