Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

DjAlcohol

Re: Va prezint: Bumblebee

24 Feb 2009, 18:47

Foarte frumoasa, sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea.
Seat Leon FR TDI

Nicky

24 Feb 2009, 19:03

Welcome! Enjoy the car, enjoy clubseat.
Imediat ce iese din garantie a mea, daca n-o vand, ii pun si eu un kit, ca e trendy :D
Nu ma intereseaza caii, da' sa fie cuplu fara numar N*m :))
Felicitari pentru alegere. Multi km fara nicio problema! Singura problema, ai s-o vezi, nu o sa te mai plimbi pana te ia somnul, ca si consumul e un aspect de luat in seama la Cupra. Eu m-am lecuit :)) Da' e fun cand accelerezi, isn't it?!
Sa ii pui blowoff, pana strangi bani de evacuare, sa te bucuri de sunete. Succes!
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

REVO Romania

28 Feb 2009, 10:30

Salut Sash si felicitari pentru Cupra, este un model deosebit !

Din pacate nu imi face nici o placere sa iti spun urmatoarele lucruri, dar din pacate Cupra ta nu are un software Revo Technik. Revo Technik sunt prezenti in Romania din Octombrie 2008 (stim asta deoarece noi ii reprezentam cu drept de exclusivitate in Romania) si singurele locatii unde se pot instala softurile Revo in Romania sunt AUTOSOFT (Oradea) si TUNING CLUB (Bucuresti).

Din pacate sunt multi care se folosesc de imaginea noastra pentru a-si vinde produsele si impotriva carora vom intreprinde masurile legale necesare, dar asta este deja alta discutie.

O zi buna
Go Play !

Sash
Subiect Autor

07 Mar 2009, 08:38

Intradevar softul nu este oficial REVO dar foloseste aceasi parametri ca stage 1. A fost trimis din Germania la firma unde am facut chipul, am stat 30 minute sa primeasca mailul cu el
Membru Club Seat fara Seat... trist