Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

luci&dana
VIP

Re: Dacia Coupe

26 Aug 2009, 15:48

nu stiu cine a criticat loganul...mai este un topic deschis si se mai cearta lumea pe acelasi motiv. majoritatea au facut referiri la acele imagini cu dacia din star trek...nu au adus critice loganului. si nu esti singurul de aici care mai are si logan pe langa seat...sunt mai multi. inca o data zic...nu masina sta la baza clasificarii unui om de catre restul societatii, asta e cel putin parerea mea
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4

niku_20_2005

29 Aug 2009, 13:02

@luci&dana: Nu vreau sa fiu rautacios dar e o dacie, sigur tre' sa fie o porcarie... asta este un coment al unui coleg din club seat iar asta nu e o critica m-am exprimat eu frumos...ma rog ficare cu parerile lui si ideile lui...noi sa auzim de bine
Seat Ibiza 12 12.V magico balck 2009

TIBI

01 Sep 2009, 07:44

nu sunt fan dacia,nici nu-mi place ca si aspect,dar pot sa spun ca raportul calitate/pret e corect.
nu e o masina de fitze,ci sa-ti faci treaba.
pe mine unu loganul mcv m-a impresionat
faptul ca nu mai intalnim problemele pe care le aveau vechile dacii...e un pas inainte important.
dacia nu e o porcarie,ci o masina de la care nu poti avea pretentii(o masina de ''buget'') ca de la alte marci.
SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator