Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Royalu
Subiect Autor

Re: !!!SPIRIT OF DEMON!!!

09 Feb 2009, 14:18

TNS scrie:
p.s. nu vopsi capota.....nush mie imi place ceva simplist dar misto.Adica puteai sa faci masina misto si fara bodykit.....Si eu m-am gandit la bodykit....dar am zis k nu are rost....la c gropi sunt.Daca dai intr-o groapa si iti ciobesti bara ce faci???Eu mi-am luat suspensii dar macar daca iau o groapa baietii de la casco ma rezolva cu o bara noua Seat in max 3 zile.Alta problema dc nu mi-am pus bodykit.Intr-un an m-au pupat 3 in fund(adica m-au busit),si am schimbat bara de 3 ori,si stateam la stop,asa k mi-am luat gandu. Oricum masina arata ff bine acum.Sa nu o mai incarci.........fara roof scoop si alte accesorii a la nfs.

Nu vreau sa o vopsesc ,doar colant,si nu toata capota.Daca nu o sa vina bine,il pot da jos oricand asta e avantajul :) .Cat despre bari... se pot face si p casco...dar nu e cazul sa vb despre asta, nu ii reclam cu nimik pe baietii de la casco :D Nu i-as pune niciodata roof scoop,umflaturi pe capota etc . Ms pt aprecieri. Unde pot vedea si eu masina ta?
Bafta.
STOCK IS NOT AN OPTION! BE TUNNED!
Imagine

Royalu
Subiect Autor

09 Feb 2009, 14:27

Multumesc pentru aprecieri baieti. Sper sa imi fac timp sa ajung si pe la Bucuresti la un meeting. Mi-ar face mare placere.
Imagine

Vlad_TNS

09 Feb 2009, 14:42

Royalu scrie:
TNS scrie:
p.s. nu vopsi capota.....nush mie imi place ceva simplist dar misto.Adica puteai sa faci masina misto si fara bodykit.....Si eu m-am gandit la bodykit....dar am zis k nu are rost....la c gropi sunt.Daca dai intr-o groapa si iti ciobesti bara ce faci???Eu mi-am luat suspensii dar macar daca iau o groapa baietii de la casco ma rezolva cu o bara noua Seat in max 3 zile.Alta problema dc nu mi-am pus bodykit.Intr-un an m-au pupat 3 in fund(adica m-au busit),si am schimbat bara de 3 ori,si stateam la stop,asa k mi-am luat gandu. Oricum masina arata ff bine acum.Sa nu o mai incarci.........fara roof scoop si alte accesorii a la nfs.

Nu vreau sa o vopsesc ,doar colant,si nu toata capota.Daca nu o sa vina bine,il pot da jos oricand asta e avantajul :) .Cat despre bari... se pot face si p casco...dar nu e cazul sa vb despre asta, nu ii reclam cu nimik pe baietii de la casco :D Nu i-as pune niciodata roof scoop,umflaturi pe capota etc . Ms pt aprecieri. Unde pot vedea si eu masina ta?
Bafta.

Masina mea o poti vedea la Sectiunea >>Modele Seat>> Ibiza >> Ibiza Ta>> Ibiza Track Grey
Ex: 2008 Seat Ibiza 6L Glow Orange
2001 Honda Civic Type-R EP3 Nighthawk Black
2002 VW Lupo 3L Silver

Vlad_TNS

10 Feb 2009, 00:21

care e dimensiunea anvelopelor???? ms
2002 VW Lupo 3L Silver

Royalu
Subiect Autor

10 Feb 2009, 00:33

Dimensiunea anvelopelor este de 205 talon 40 sunt f mutumit de ele,nu am vrut sa depasesc valoarea maxima indicata pe certificat...
Imagine

Vlad_TNS

12 Feb 2009, 23:30

kitul si filtru k&n le-ai luat de la coasta de est stiu sigur k eram acolo cand i-ai dat lui bogdan(omu de baza de la coasta) mail legat de filtru
2002 VW Lupo 3L Silver

Royalu
Subiect Autor

14 Feb 2009, 00:45

Da? Lucrezi acolo sau sunteti prieteni? :) I-am schimbat si evacuarea acum cateva zile(a iesit si se aude sooper bine) o sa revin cu niste poze dupa ce o mai personalizez putin :P
Imagine

Vlad_TNS

14 Feb 2009, 15:39

da....sunt tovarash cu bogdan :P.si stiu ca bodykitu a fost un cadou din partea lui taicatu....nu?
2002 VW Lupo 3L Silver

Sylver

15 Feb 2009, 22:09

Salut :) Deci esti pe forum deja:) Ieri eram prin Slatina si ma plictiseam, am lasat vreo 10 fluturasi la diferite Seat-uri insa din pacate nu vad nici un membru nou inca. Am vazut 2 leon-uri cu kit=ul Aero, unul Citrus si unul galben, ai idee cine sunt posesorii?:) Mai e o Ibiza tunata destul de mult, sau cel putin era, una galbena cu interior facut custom. Parcata pe la CAM-uri, dar in ultimul timp nu am mai vazut-o.
Apropo, mi-ai iesit in fata pe strada de la politie spre Zahana, am vrut sa ma tin dupa tine sa iti dau fluturas la un semafor ceva, dar ai condus prea agresiv, tu ai trecut iar eu a trebuit sa opresc la trecerea de pietoni dinainte de Zahana, s-a aventurat o baba pe trecere:)
Dar nu-i nimic, vad ca esti aici deja. Bafta cu masina si multi km inainte faa probleme :)
Black Leon benzinar

Costel

16 Feb 2009, 23:41

o ibiza facuta cu bun gust!!! :D

Royalu
Subiect Autor

24 Feb 2009, 22:11

Ms pt apreciere Costel :D
Genesis,ar fi ceva interesant sa se alature clubului cat mai multi din Slatina...poate am face si niste intalniri ceva :> sa ajungem pana la Bucuresti,deocamdata e cam greu...Daca te mai gadnesti la ceva pentru "campanie"...i'm here! B-)
Bafta in continuare,numai bine, sanatate ! :)
Imagine

Royalu
Subiect Autor

24 Feb 2009, 22:20

Sorry,pt intarziere,i-am schimbat evacuarea,nu prea am avut timp in ult perioada sa pun si niste poze...so...this is it:

Imagine

Eu zic ca cel mai bine e cu ea iesita pe mijloc...iar sound-ul ... este unul EXTRAORDINAR! :X
Imagine

ace117
Membru Fondator

25 Feb 2009, 11:43

Felicitari Royalu!
Foarte tare masina! :wink:
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine

Remus
Membru Fondator

25 Feb 2009, 13:46

Arata foarte misto evacuarea !
Mercedes Benz A-Class 180 - 2015
Land Rover Freelander 2 /2.2/ 160cp
Ex ; Seat Leon 1.6 102 cp

Despre mine....urasc regulile altora, ador regulile mele...
http://clubseat.hi5.com
http://www.youtube.com/ClubSeatRomania
http://twitter.com/ClubSeatRomania
http://www.facebook.com/pages/Clubseateu-Romania/108874261828

Royalu
Subiect Autor

25 Feb 2009, 15:23

Ms frum. ace117 si masina ta arata genial,iar motorul...pe masura! :) Bafta in continuare!
Imagine