Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

mususk266

Re: Intalnire in Constanta...la malul marii

30 Aug 2009, 19:49

luci, daca asa pui problema :D ....atunci hai sa schimbam locatia, cred ce se va elibera incet incet in mamaia nu?, doar vine septembrie.
Altea Freetrack - viewtopic.php?f=79&t=12288"

Fii schimbarea pe care vrei s-o vezi în jur! (Mahatma Gandhi)

deep

30 Aug 2009, 19:58

In parcare la Kaiak.. unde sunt momentan barcile de la class 1 sau in centru in parcare la Mircea in spate, langa Crazy. Sala sporturilor:)

Fecilitari pt intalnirea de spt asta !!
1.4 with strong personality & Cupra looks... called Dulfy

mususk266

30 Aug 2009, 20:07

totusi in centrul constantei nu-i cam full? eu cred ca tot mai bine prin mamaia cel putin pana mai trec cateva saptamani sa se termine de tot cu sezonul estival.
Altea Freetrack - viewtopic.php?f=79&t=12288"

Fii schimbarea pe care vrei s-o vezi în jur! (Mahatma Gandhi)

luci&dana
VIP
Subiect Autor

30 Aug 2009, 20:35

corect...in centru nu prea e potrivit...si noi cam venim cate 7-10 masini si nu stiu daca ne-am descurca toti sa parcam unul langa altul sa iasa pozele cum trebuie :D ...dar please....fara portul tomis :lol: :lol:
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4

GINA

30 Aug 2009, 22:47

Licurici scrie:
...si totusi nu am vazut-o pe Gina prin poze....:

am avut probleme tehnice.pe la 2 am zis ca dorm un pic ca eram obosita de la munca si m am trezit la 8 fara 20 :))))
micile placeri ale vietii:cum ar fi sa dai cu bormasina dis-de-dimineata-n toti peretii ?
www.donaseat.ro

V.A.B

31 Aug 2009, 01:23

multumim de poze !(n-am gasit niciun smile din asta care da pupic :( )
@luci&dana: right luci, m-ai prins :Din legatura cu alt loc sunt si eu PRO,mie mai au putin si-mi cad rotile pe drumu` ala :?
@Licurici: am vazut in semnatura ca este un benzinar de 1.4; imi place mult IBIZA ROSIE si daca ar fi si 1.9TDI(105CP) ar fi schmechera tare :D asta am vrut sa evidentiez.
Nothing is coincidence ! ;)
You can't feel the SDI power because it doesn't exists. :-D
Seat Cordoba-Vario SDI 2002 -CT 89 VIC-
viewtopic.php?f=68&t=3836

sandryn89

31 Aug 2009, 02:58

Ca loc de intalnire prin oras ar merge parcarea din fata de la primarie, e destul de mult loc pentru parcari, recent asfaltat si pentru poze e destul de frumos (statuie,fantani :), plus ca putem sa "racolam" si seat-uri care trec pe langa noi :twisted:, cel putin pana se linistete traficul in mamaia, ar fi o locatie destul de buna zic eu :bounce:
Imagine
SEATisfaction :love7:
Seat Cordoba 1.4 16v 85cp '08 Red Emocion

crsKross

31 Aug 2009, 14:05

vad ca de mine a-ti uitat :x nu-mi duce nimeni lipsa :( . eu sambata asta daca tot am fost plecata la tara,sa nu stau degeaba mi-am revopsit etrierii si tamburii,red racing, si da... eu singurik:D...dar numai fac treaba asta de una singura never ever :P concl..... a ieshit bine :bounce:
kEep it Real!
1.4 Ibiza'09 85CP 16V
~wHiTe aNgEl~
viewtopic.php?f=33&t=1822

sandryn89

31 Aug 2009, 19:26

crsKross scrie:
vad ca de mine a-ti uitat :x nu-mi duce nimeni lipsa :( . eu sambata asta daca tot am fost plecata la tara,sa nu stau degeaba mi-am revopsit etrierii si tamburii,red racing, si da... eu singurik:D...dar numai fac treaba asta de una singura never ever :P concl..... a ieshit bine :bounce:

noi am vrut sa te ajutam :) sa nu fii singurik :D bn ca ai rezolvat pana la urma:D ...
locatia pana la urma cum ramane?
Imagine

luci&dana
VIP
Subiect Autor

31 Aug 2009, 21:13

la primarie unde?...daca te referi la parcarea paralela cu bulevardul tomis nu cred ca se poate deoarece este interzis parcatul pe trotuar. daca te referi la parcarea de pe traian...aia este mai tot timpul plina. locatia este excelenta deoarece stam la drum...dar nu cred sa putem parca pe acolo....
de parcarea din parcul tabacariei nu zice nimeni nimic?...cristina stie despre ce vorbesc, intrucat acolo se tineau intalnirile inainte. loc este o gramada, avem si city parc langa...priveliste la fel de frumoasa, etc...
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

pepsi

31 Aug 2009, 23:13

De acord cu luci, in parcul tabacariei este foarte ok, privelistea...daca nu te uiti la apa totul e in regula, in rest e ok

sandryn89

01 Sep 2009, 02:50

ma refer la parcarea de langa statuie .. adica aici :) cu parcarea nu este nici o problema, putem sta linstiti :)

Imagine Imagine
Imagine

deep

01 Sep 2009, 06:54

La Ghiolul Mic, langa Gravity :) e superb .. sau chiar in capat langa biserica
1.4 with strong personality & Cupra looks... called Dulfy

crsKross

01 Sep 2009, 09:40

si eu sunt de acord cu luci&dana... la lac,in Tabacariei....e imposibil sa nu gasim loc sa ne parcam cu totii masinutele si in plus e si o locatie cat de cat buna pt poze :P si drumul nu se compara cu cel inspre portul tomis :D ... weekendul asta cand se tine intl?sambata sau duminica?
@sandryn89....da mey ms,asa e v-ati oferit sa ma ajutati :bounce:
kEep it Real!
1.4 Ibiza'09 85CP 16V
~wHiTe aNgEl~
viewtopic.php?f=33&t=1822

luci&dana
VIP
Subiect Autor

01 Sep 2009, 15:45

crsKross....ai intrebat si tu daca ai nevoie de ajutor inainte sa te apuci de treaba? :D ...sigur gaseai pe cineva sa te ajute...victor se oferea sigur :lol:
locatia...este buna acolo....uitasem de parcarea aia :) ...acum depinde si ce zic restul. majoritatea decide, nu?...pana la urma nu conteaza locatia destul de mult, important este sa ne strangem si sa mai schimbam o impresie si normal...sa vedem ce a reusit cristina sa faca cu vopseaua. asa ca cine vrea etrieri rosii....vorbim cu cris :D
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP