Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

ggo89

Re: Full Link: MirrorLink - Android Auto - Apple CarPlay

26 Iul 2016, 09:01

Teoretic ar merge si o aplicatie de VPN cum e TunnelBear dar mie nu mi-a functionat. Chiar daca aveam VPN de US tot imi scria ca nu exista suport Android Auto in regiunea mea.
Seat Leon Cupra 290 5d Manual - MY17

adita80

10 Aug 2016, 17:21

am descarcat si eu Android auto si in sfarsit merge google maps yupi , pot asculta muzica depe telefon pot suna etc ..... am sa incerc sa descarc cateva aplicatii depe android atou apc gen yutube facebok si ce mai gasesc pe acolo sa vad daca merg :)))
Seat Toledo Style plus 1.6 TDI 115cp model 2016
Ex: Seat Ibiza 6L . 1.2 12 v

Daddy

11 Oct 2016, 15:30

Am descoperit uitindu-ma pe noul website Seat Romania ca exista o aplicatie numita Seat DriveApp care, in modul Mirror Link, stie sa faca niste chestii destul de cool ... link aici (dati scroll pina jos):
http://www.seat.ro/service-piese-acceso ... mirrorlink
Bineinteles ca aplicatia nu e disponibila pentru Romania dar apk - ul se gaseste pe internet pentru downlodat manual, eu l-am instalat, la tara m-am dat din Germania si am pus limba engleza, m-am inregistrat, am setat sa-mi afiseze emailurile si mesajele pe ecranul unitatii media ... mai ramine sa-l probez cind ajung la masina :)
Seat Leon X-Perience 184 DSG

Uomuom

15 Noi 2016, 21:43

Am folosit Note 3 si IPhone 4 si au mers perfect cu Google map. Nu am vazut insa si muzica de pe telefon.
FR 184 cp M6, Stay safe!