Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

adrian_opc
Subiect Autor

Re: Leon Negru-Galben

12 Feb 2016, 16:09

scuze pentru calitatea pozelor, dar nu-mi ardea pentru mega pixeli in momentul ala

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Aham...

Ciosmi

12 Feb 2016, 16:11

Din poze e ok.
Nu e grav.
Suna mult mai grav cand enumerai pagubele :p

adrian_opc
Subiect Autor

12 Feb 2016, 16:22

Acum hai sa-i pun cateva actipilduri, scotchuri, mai dam cu spray-ul si gata... Este grav! Alea sunt pagubele la prima vedere, la reconstatare, cu masina demontata se vor vedea adevaratele pagube... o capota indoita intr-o parte sau facuta armonica, tot paguba este, la fel si cu restul pieselor.
Aham...

adrian_opc
Subiect Autor

18 Feb 2016, 16:41

Dupa prima constatare la inspectorul de dauna nu prea sunt multumit de rezultat. Desi i.am aratat luftul dintre capota si ambele aripi, mi.a spus ca "alea se indreapta" !!! Cineva mai priceput sau trecut prin asa ceva imi poate explica cum poate reface lucrul asta, pe conturul de la marginea aripii deja tabla a facut "burta" , parerea mea este ca din tamponare botul masinii a intrat in interior iar aripile s.au unflat, capota mi.a dat "de reparat", desi pe interior are armatura, deci asta inseamna bocaneala la cocan, deci o tiganie totala...
Aham...