Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

gabitzu35

Re: Un leon din Cernavoda[Constanta]

10 Sep 2010, 18:38

Felicitari Marian ti-a iesit foarte frumos bara.....Cand ma primesti si pe mine la tine la garaj ;)),sa-ti fur ideea?

badganaflee
V.I.P.

10 Sep 2010, 19:21

Frumos " difuzor de aer "

liq
Subiect Autor

11 Aug 2011, 08:09

am fost la munte cu leul, 9 zile de comportament excelent dar cu jantele de 16 stock ca sa suport gropile mai usor, cele de 18 au asteptat cuminti in garaj si nu cred ca aveau ce cauta pe drumurile tarii noastre.
consum mediu cam 8l/100km in care am parcurs peste 1000km.
acum masina are 80499km
si cateva poze de la munte
Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
Imagine Imagine Imagine

si o poza cu mine( cel cu parul morcov) facuta mai ieri :tongue
Imagine

mususk266

16 Aug 2012, 20:49

Am vandut leonul pentru ca nu mai are cine sa mearga cu el. Liq a plecat pe un contract de 6 luni in afara, eu sunt din nou plecat din tara momentan si de acum incolo cupra si leonul vor sta in garaj la odihna. Nu are cine sa mai umble acum cu aceste masini, ai mei au masina, sotia mea merge cu altea si decat sa platesc casco degeaba la leon am decis ca mai bine vindem leonul.
cand si daca se va decide sa isi ia alta ii voi lasa cupra iar eu voi trece la un suv.

leonul l-am vandut repede, imediat chiar, nici macar nu am apucat sa pun anunt in geam ca sa zic asa, masina avea potentiali cumparatori mai demult dat fiind faptul ca se stia ca a fost exploatata cu simt de raspundere de aceea am si vandut-o imediat din momentul cand m-am decis.
buna masina leonul, facuse 6 ani si 83000km timp in care nu i-am bagat decat benzina si facut reviziile, atat.
Altea Freetrack - viewtopic.php?f=79&t=12288"

Fii schimbarea pe care vrei s-o vezi în jur! (Mahatma Gandhi)

mususk266

29 Iul 2014, 07:03

Topicul redeschis căci doresc să revin cu o precizare despre fostul nostru(mususk266 și Lic) leon, acum are aproape 140.000km și singura bubă apărută de când mașina este la noul proprietar a fost că i s-a înfundat traseul de stropire parbriz, problemă de altfel rezolvată repede. În rest mașina a cerut doar benzină și revizie.
În concluzie în 8 ani și circa 140000 km: nici o problemă. Uneori îmi pare rău că l_am dat, în afară de casco, costurile de întreținere(impozit mic, rca mic) erau practic neglijabile.
Acum vreo două luni băiatul care are acum mașina îmi propunea să -mi dea leonul înapoi plus diferența și să -i dau altea căci urma să nască soția și avea nevoie de ceva mai mare, no way!!
Din câte am înțeles, leonul va fi pus la vânzare ca să își ia un suv sau un break.
Altea Freetrack - viewtopic.php?f=79&t=12288"

Fii schimbarea pe care vrei s-o vezi în jur! (Mahatma Gandhi)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8