Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Sorin Blotor
Subiect Autor

Sistem media Seat Leon ST

24 Sep 2015, 13:34

Salut, de curând am dat jos de pe Seat-ul meu sistemul audio:

Media System Plus / Sistem audio cu touch screen capacitiv color cu diagonala de 6.5” (16.5 cm) / Display mediu monocrom 3.5” pentru computerul de bord / Radio cu tuner FM/AM si antena Diversity pentru receptie imbunatatita / CD player (MP3/WMA) / Bluetooth (sistem pentru conectare telefon mobil, streaming audio) / Comanda vocala (sistem audio, sistem Bluetooth) / Slot card SD, mufa USB, mufa iPod, intrare AUX - plus magazia CD.
Chiar nu stiu cat ar costa. Daca este cineva interesat, sunt deschis la orice optiune.
L-am dat jos deoarece nu are navigatie. Asa a fost dotat ST-ul din fabrica.

Sorin

mumus

Re: Sistem media Seat Leon ST

24 Sep 2015, 13:36

Salut, fa o poza te rog, si un pret, sper ca se pupa cu toledoul meu si comenzile de pe volan. Mersi
Seat Toledo Tsi Imagine

Sorin Blotor
Subiect Autor

24 Sep 2015, 13:41

mumus scrie:
Salut, fa o poza te rog, si un pret, sper ca se pupa cu toledoul meu si comenzile de pe volan. Mersi

Se va pupa stai linistit. Imediat ce pot am sa pun poza. Cat despre pret..., chiar nu stu, ma interesez.

mumus

24 Sep 2015, 13:48

Eu am 2din, astept poze si pret.
Ps: la mine locasul e mai rotunjit, si intra rns sau rcd din grupul vag. Al tau pe net vad ca e colturos.
Seat Toledo Tsi Imagine