Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 45

Teo

Re: AG-24-ALM

11 Ian 2009, 11:29

MAI vrei airbagul? si asa ai un pret foarte bun la el.....da-mi un raspuns "da" sau "nu" asa mi se pare normal....
Stock is not a option!!

wasile

11 Ian 2009, 12:11

Almanika scrie:
Almanika scrie:
astazi incepe masina sa se repare in special botu masini..interioru sapt viitoare..si mi-am comandat farurile cu leduri..ce ziceti este o alegere buna?voi reveni cu poze...

ARE CINEVA CAPACELE ACELEA DE SPALAT FARURILE?VA ROG,DE VANZARE IMI TREBUIE URGENT CA NU AU VENIT LA BARA DE CUPRA...CINE ARE VA ROG TRIMITETIMI MSG SAU SUNATI LA NR 0746266286

capacele le iei de la orice reprezentanta ~50 de lei bucata. dar nu prea ai ce face doar cu ele decat daca le lipesti direct pe bara. iti mai trebuiesc inca 2 piese ca sa le poti prinde. un cilindru prin care intra apa care spala parbrizul si o diuza care o imprastie. capacul se prinde direct de diuza aia. te costa aproximativ 400 de roni toata smecheria la un singur far si le poti monta singur. cilindrul se prinde in cleme de bara, diuza se infige in cilindru iar capacelul se agata de diuza.
Leon FR TDI 170CP

Almanika
Subiect Autor

11 Ian 2009, 16:47

Teo scrie:
MAI vrei airbagul? si asa ai un pret foarte bun la el.....da-mi un raspuns "da" sau "nu" asa mi se pare normal....

nu vrea tata adica nush eu le-as lua dar el zice ca poate sa fie facute inapoi si.....:(
<Lumina Orange>Design by ALM

Almanika
Subiect Autor

11 Ian 2009, 16:48

wasile scrie:
Almanika scrie:
Almanika scrie:
astazi incepe masina sa se repare in special botu masini..interioru sapt viitoare..si mi-am comandat farurile cu leduri..ce ziceti este o alegere buna?voi reveni cu poze...

ARE CINEVA CAPACELE ACELEA DE SPALAT FARURILE?VA ROG,DE VANZARE IMI TREBUIE URGENT CA NU AU VENIT LA BARA DE CUPRA...CINE ARE VA ROG TRIMITETIMI MSG SAU SUNATI LA NR 0746266286

capacele le iei de la orice reprezentanta ~50 de lei bucata. dar nu prea ai ce face doar cu ele decat daca le lipesti direct pe bara. iti mai trebuiesc inca 2 piese ca sa le poti prinde. un cilindru prin care intra apa care spala parbrizul si o diuza care o imprastie. capacul se prinde direct de diuza aia. te costa aproximativ 400 de roni toata smecheria la un singur far si le poti monta singur. cilindrul se prinde in cleme de bara, diuza se infige in cilindru iar capacelul se agata de diuza.

mama ce preturi :(( mai bine iau decat capacele..dar ce scumpe sunt 50 de ron unu ?:(

Teo

12 Ian 2009, 10:16

MAI OMULE airbagurile sunt noi noute....uite-te la leonul meu si o sa vezi ca nu stau sa ma tiganesc pt 6 mil. MI-am facut interiorul cu piele si le-am scos pt ca ar fi inutil sa le mai pun pt ca s-a ingrosat bordul cu pielea. Oricum masina este de expozitie si nu prea mai merg cu ea deci nu mai imi trebuie airbagurile. Sunt absolut intacte , noi noute scoase de pe masina mea. Le pierzi aiurea si ai si un pret bun ( facut de tine pana la urma) Mai intreaba si u pe aici pe forum lumea care imi stie masina.
Stock is not a option!!

Almanika
Subiect Autor

12 Ian 2009, 17:59

este cineva din pitesti care cunoaste o vopsitorie buna?si acceptabila la pret?

Almanika
Subiect Autor

14 Ian 2009, 19:02

M-AI SUNT CATEVA ZILE SI MASINA IESE DIN SERVICE..SPER SA VA PLACA ATUNCI CAND VOI POSTA POZELE..EU ZIC CA VA IESI SUPER..VOI AVEA NISTE MICI SURPRIZE :x:x:x;x

marian_iam
V.I.P.

14 Ian 2009, 19:08

sper sa fie placute ...
ceva modificari majore?
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

badganaflee
V.I.P.

14 Ian 2009, 20:05

ce pot spune ,dupa ce scoti masina din service ai grija de ea si mai ales de tine si binenteles cui o dai s-o conduca

Almanika
Subiect Autor

14 Ian 2009, 20:10

marian_iam scrie:
sper sa fie placute ...
ceva modificari majore?

mda sper sa va placa cam luni marti o sa postez ca luni ma duc sa pun evacuarea..o sa fiti placut surprinsi..sper eu o sa revin atunci cu poze...am aflat azi ca vineri o scot din service cu kitu cupra..si dupa aceea niste mici surprize luni..marti revin cu poze promit :D

Almanika
Subiect Autor

14 Ian 2009, 20:11

badganaflee scrie:
ce pot spune ,dupa ce scoti masina din service ai grija de ea si mai ales de tine si binenteles cui o dai s-o conduca

la nimeni!!! ms pt sfat!! o sa-i fac si casco...incepe sa prinda forma masiniutza trec in fiecare zi pe la ea...

Almanika
Subiect Autor

17 Ian 2009, 01:12

masina este pe finalizare la faza reparatiilor uite si niste poze :D:D:D:D:
Imagine

Imagine

Almanika
Subiect Autor

17 Ian 2009, 01:19

uite si bordu dar inca era in lucru sper sa va placa...mai am multe de facut....
Imagine

Imagine

Almanika
Subiect Autor

17 Ian 2009, 01:20

luni evacuarea..si tot sapt viitoare ploape...dar la TIR sunt foarte scumpe..mai platesti si in euro...70 de euro ar veni 4 milioane...si eu nu dau atatia banii pt niste ploape...plus vopsitu :(...sper sa gasesc mai ieftin pe undeva...deci evacuarea,ploape,si sistem audio :D:D:D..aa si sa nu uit jenti pe 18..235/35/R18 :d:d:d:

marian_iam
V.I.P.

17 Ian 2009, 13:11

probabil 400 lei cu tot cu vopsit, transport, etc.
poti sa-ti faci din fibra ... si te ajung mai ieftine!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 45