Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17

The teacher
Profesoru
Subiect Autor

Re: Seatmeeting

12 Ian 2009, 22:24

cornelius scrie:

M-ati dat pe spate cu intalinrea asta.M-am trecut pe lista din principiu, fiindca in vara asta am vrea sa ajungem cu copilu' la Disney Land in Paris.
Ar fi foarte tare sa mergem acolo.

Man aici , nu este vb. de principii, ci de fapte , de aceea va rog sa va inscrieti doar in cazul in care 100% sunteti siguri , nu vrem sa ne facem de ras , in principiu , eu nu sunt pe lista , si daca citesti de la inceput eu am initiat acest topic , dar principiile si concretull nu se leaga de multe ori , asa ca am vrea seriozitate , pt . ca vom reprezenta , Clubul si Romania , poate unii din voi nu sunt mandri ca sunt romani dar eu sunt, si sunt mandru ca sunt roman si membru in Clubul Seat ............................iertati-mi lectia de patriotism.................

DjAlcohol

13 Ian 2009, 05:06

Heh a aparut si poza cu masina mea pe site-ul seat meeting :D
Seat Leon FR TDI

Bamse
Moderator

13 Ian 2009, 09:46

foarte tare....totusi parca nu imi vine sa cred ca vom merge la intalnirea asta.....sunt sigur ca am fi primul club de masini de la noi care merge la o intalnire in afara tarii....si suntem decat 1000 de membrii..... ma simt mandru ...vb lu cristi...cu patriotismu'....ma simt mandru ca sunt roman si ca fac parte din clubseat.eu.
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube

Puffy

13 Ian 2009, 10:22

cornelius scrie:
M-ati dat pe spate cu intalinrea asta.M-am trecut pe lista din principiu, fiindca in vara asta am vrea sa ajungem cu copilu' la Disney Land in Paris.
Ar fi foarte tare sa mergem acolo.

Putin offtopic :D
Si eu ma gandeam, dupa intalnire sa dau o fuga pana la Disney Land Paris.... asta daca tot sunt in zona :lol:

Matrixu

13 Ian 2009, 10:25

Eu voi face tot posibilul sa strang banii pana atunci. Problema e ca nu am terminat casa complet si imi mananca foarte multi bani incat sa nu stiu exact daca o sa reusesc. Dar fac tot posibilul (chiar daca nu are tuning pe ea)
Ca de obicei nu ma trec pe lista.
Leon Mk2 BXE 1.9 tdi 105cp 2007 crono yellow
http://www.youtube.com/watch?v=GcfwBzFdRQ4

The teacher
Profesoru
Subiect Autor

13 Ian 2009, 10:41

Matrixu scrie:
Eu voi face tot posibilul sa strang banii pana atunci. Problema e ca nu am terminat casa complet si imi mananca foarte multi bani incat sa nu stiu exact daca o sa reusesc. Dar fac tot posibilul (chiar daca nu are tuning pe ea)
Ca de obicei nu ma trec pe lista.

Matrixu , nici eu nu sunt tunat , un eleron si o grila nu inseamna tuning , dupa parerea mea , si eu vreau sa merg dar din anume motive prefer sa o facc cand voi fii sigur , sigur............

Nicky

13 Ian 2009, 11:11

1. Testosul
2. Marian
3. Remus
4. Bertzi43
5. Francy
6. ace117
7. DjAlcohol
8. El Ovy
9. Puffy
10.Teo
11.cornelius
12. Nicky

Abia astept :D
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

Testosul

13 Ian 2009, 11:29

bamse scrie:
foarte tare....totusi parca nu imi vine sa cred ca vom merge la intalnirea asta.....sunt sigur ca am fi primul club de masini de la noi care merge la o intalnire in afara tarii....si suntem decat 1000 de membrii..... ma simt mandru ...vb lu cristi...cu patriotismu'....ma simt mandru ca sunt roman si ca fac parte din clubseat.eu.

Nu este chiar asa de imposibil incat sa para un vis Bamse, asa ca daca Dumnezeu ne va tine sanatosi pina atunci, eu zic ca nu o sa fie nici o problema sa mergem.

Matrixu

13 Ian 2009, 12:03

Niste sponzorizari nu se baga nimeni? Niste stikere pe masina ..se face (mai ales din bucuresti) turul tarii pana in arad. E o piata mare. Eventual sa se faca un blog cu calatoria, poze cu masinile in care sa se vada sponsorii. Chestii dintr-astea.
Leon Mk2 BXE 1.9 tdi 105cp 2007 crono yellow

http://www.youtube.com/watch?v=GcfwBzFdRQ4

Testosul

13 Ian 2009, 12:12

Matrixu scrie:
Niste sponzorizari nu se baga nimeni? Niste stikere pe masina ..se face (mai ales din bucuresti) turul tarii pana in arad. E o piata mare. Eventual sa se faca un blog cu calatoria, poze cu masinile in care sa se vada sponsorii. Chestii dintr-astea.

Este foarte interesanta ideea tqa Matrixu, insa eu nu m-as baza sincer decat pe finantele proprii si asta pentru ca in Romania este foarte greu sa obtii sponsorizari pentru astfel de evenimente.
Si eu mi-as tatua masina cu orice abtipild, sticker si alte amulete, daca as sti ca se obtine ceva, insa mi-e teama ca nu se va baga prea multa lume.

Bamse
Moderator

13 Ian 2009, 12:44

daca facem un brainstorming....s-ar putea....si ideea cu blogu este foarte misto!

catalin87

13 Ian 2009, 13:03

Super tare idea,daca as avea si eu o masina mai ca lumea :( :wink: ...
Seat Leon 1.4 ,85 Cp , Citrus yellow
Yellow Spider
http://www.sanatateprinmiscare.blogspot.com

Bamse
Moderator

13 Ian 2009, 13:10

daca te uiti pe site catalin ai sa vezi masini normale, toledo din 93-94...ibize vechi...leoane ne tunate...etc....deci este un meeting de TOATE seat-urile....din cei care mergem p acolo nu avem ceva sarit din comun toti!!!!in afara de ace alcohol si teo.......toti suntem normali...plus minus o grila, o janta....si atat....

The teacher
Profesoru
Subiect Autor

13 Ian 2009, 13:14

Eu incerc , am vb. o sa am un raspuns in cateva zile , nu promit nimic............WAD -ule esti tare frate in poza aia de la Tuningdays, ................ :wink:

Testosul

13 Ian 2009, 13:32

Tinem pumnii Profesore.
Multumim pentru implicare.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 17