Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 17

The teacher
Profesoru
Subiect Autor

Re: Seatmeeting

17 Ian 2009, 22:58

ace117 scrie:
Teo scrie:
Si masina mea a aparut chiar dupa a lui wadu` pe situl http://www.seatmeeting.com Incep sa faca coada pe site leoanele frumoase din rom. :D Eu zic sa ne concentram un pic si sa facem o figura frumoasa pe acolo sa le aratam de ce suntem in stare.

Este frumos sa apara masina pe site, insa credeam ca ideea era sa mergem cu ClubSeat, club ce este deja inscris la acest eveniment.
Recunosc ca fiecare poate sa mearga si pe cont propriu si nu ma deranjeaza acest lucru.
Insa daca vreti sa veniti cu noi...cu ClubSeat...
In fine, nu vreau sa fiu rautacios, nici mie nu-mi era greu sa pun masina pe acel site, ca dadea bine pe sticla ca vine si ace117.
Insa nu vine ace117, vine ClubSeat Romania!Punct!

Am , vrut acum o zi sa punctez acest fapt , dar m-am abtinut la cata valva am facut inainte de craciun , si am zis ca nu mai ma implic , si tot o fac .....................sa vedem , totusi la final cine va merge din aceasta maiestoasa lista , sincer daca am ajunge 10 masini am fi tari , dar am indoieli , ma cheama Stan patitu'..............all the best for everyone

The teacher
Profesoru
Subiect Autor

17 Ian 2009, 22:58

Bitigaby scrie:
Asa e. E destul de ciudat sa apari singur acolo si sa fii intrebat: tu cine esti? Club Seat Ro e in partea aceea...

Gaby tu vii cu noi , nu ? :lol:

Bitigaby

17 Ian 2009, 23:03

Bineinteles. Cum ziceam, am de gand sa si modific un pic masina pana atunci...
Leon, 2.0 TDI 170 CP

"No one can whistle a symphony. It takes a whole orchestra to play it. " (H.E. Luccock)

The teacher
Profesoru
Subiect Autor

17 Ian 2009, 23:07

Bitigaby scrie:
Bineinteles. Cum ziceam, am de gand sa si modific un pic masina pana atunci...

Ai nevoie de sfaturi , sugestii , te rog sa apelezi ..................total dezinteresat te ajut :wink:

zeusik
Nashul

17 Ian 2009, 23:56

Desi nu merg, sunt de total de acord cu Ace, asta era ideea de baza sa se duca clubseat Ro, iar prin voi, cei care ajungeti acolo sa ne reprezentati si pe noi, restul care stam acasa, si care ne straduim sa facem ceva frumos din acest clubseat.!
P.s"glumita" 1-0 pt Ace :D
"În viață risipim ani, iar la moarte cerșim clipe"
Leon 1M Last Edition - 1.9 TDI PD (AXR) - 2006
EX: Seat Cordoba 1.4 75 cp - 2004 - custom made

Paul_pga

18 Ian 2009, 01:11

Imi pare rau ca din momentul in care 3 dintre noi si-au postat masinile pe site-ul cu pricina s-a interpretat faptul ca vrem sa participam separat de club seat RO la acest eveniment. Ideea era si este sa mergem cu totii, cel putin din punctul meu de vedere. Probabil nu sunt cel mai activ om de pe forumul acesta, dar in momentul in care am auzit de acest eveniment am vrut sa particip. Eu personal am trimis poza cu masina mea pentru a arata ca si in Romania pot exista seaturi cel putin la fel de frumoase ca si cele din vest, nu in ideea de a participa separat. Daca stiam ca nu e cazul sa postez imagini, din moment ce clubul este deja inscris, nu o mai faceam. Oricum este clar faptul ca daca venim din Romania mergem si stam impreuna la acest eveniment, nu in colturi separate ale aerodromului...Nu cred ca trebuie sa se supere cineva si sa se formeze bisericute inainte de a vedea concret cati dintre cei inscrisi vor putea ajunge in Germania la data respectiva. :)
Imagine
Imagine

Puffy

18 Ian 2009, 01:38

Am vazut ca s-a mai inscris cineva din Romania... e cumva de la noi din club??

mihaidd

18 Ian 2009, 10:45

Puffy scrie:
Am vazut ca s-a mai inscris cineva din Romania... e cumva de la noi din club??

Este ClubSeatRomania, Dj Alcohol, Dark Angel, Paul, si intr-adevar Iulian n-am idee cine e... :)
Cert e ca la intalniri nu l-am pozat :D
Poate ne ajuta Remus si ne spune daca e in club, banuiesc ca este pe forum cel putin, ca nu cred ca au aflat multi romani de acest eveniment cautand pe google :idea:
Initial credeam ca este TIR... http://img394.imageshack.us/my.php?imag ... za8lc4.jpg :shock:
Dar m-am inselat, evident :wink:

The teacher
Profesoru
Subiect Autor

18 Ian 2009, 14:02

Paul_pga scrie:
Imi pare rau ca din momentul in care 3 dintre noi si-au postat masinile pe site-ul cu pricina s-a interpretat faptul ca vrem sa participam separat de club seat RO la acest eveniment. Ideea era si este sa mergem cu totii, cel putin din punctul meu de vedere. Probabil nu sunt cel mai activ om de pe forumul acesta, dar in momentul in care am auzit de acest eveniment am vrut sa particip. Eu personal am trimis poza cu masina mea pentru a arata ca si in Romania pot exista seaturi cel putin la fel de frumoase ca si cele din vest, nu in ideea de a participa separat. Daca stiam ca nu e cazul sa postez imagini, din moment ce clubul este deja inscris, nu o mai faceam. Oricum este clar faptul ca daca venim din Romania mergem si stam impreuna la acest eveniment, nu in colturi separate ale aerodromului...Nu cred ca trebuie sa se supere cineva si sa se formeze bisericute inainte de a vedea concret cati dintre cei inscrisi vor putea ajunge in Germania la data respectiva. :)

Un punct de vedere corect ,. oricum de abia cand vor incepe inscrierile oficiale , cred ca vom putea pune toti masinile acolo , pana atunci vb, vorbe , dar as vrea sa mentionam ca apartinem , Clubseat .eu , pt. ca daca ne vom trece pe lista de acolo ca si participanti independenti , poate asa vom fii considerati, inca nu stim ................

Bamse
Moderator

18 Ian 2009, 15:40

cred ca este tir...el are o ib cu pleoape si capace vopsite negru si e rosie!
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube

marian_iam
V.I.P.

18 Ian 2009, 15:43

nu cred ca e tir!
adica mia mult ca sigur nu e tir!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

ace117
Membru Fondator

18 Ian 2009, 18:56

Si eu cred ca este TIR.
Insa TIR se numeste Bogdan...
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine

ace117
Membru Fondator

18 Ian 2009, 19:08

The teacher scrie:
Paul_pga scrie:

Un punct de vedere corect ,. oricum de abia cand vor incepe inscrierile oficiale , cred ca vom putea pune toti masinile acolo , pana atunci vb, vorbe , dar as vrea sa mentionam ca apartinem , Clubseat .eu , pt. ca daca ne vom trece pe lista de acolo ca si participanti independenti , poate asa vom fii considerati, inca nu stim ................

Oricum, mai este timp pana la inscrierile oficiale.
Insa ideea ar trebui sa ramane aceeasi: cine vine cu ClubSeat trebuie sa se supuna unor reguli, pe care le vom stabili pe parcurs. fie ca e "tunat", fie ca e "normal".
Daca incepem sa punem cu totii poze, sa ne inscriem individual, atunci nu cred ca va iesi ceva bine pentru club, forum sau cum vreti voi.
Repet, se poate merge si individual, nu se supara nimeni, ne vedem acolo si radem, glumim la fata locului.E ok asta.
Insa cine vrea sa vina sub sigla ClubSeat, sa vina cu ClubSeat din inima, convingere si organizat.
Nu stiu daca intelegeti ce vreau sa spun, nu am nimic cu nimeni, majoritatea nici nu ne cunoastem personal.Insa, mi-ar placea ca laurii acestui eveniment sa fie cules de ClubSeat Romania, prin toti membrii care vor reprezenta forumul in Germania.

Imagine Imagine

DjAlcohol

18 Ian 2009, 23:06

Paul_pga scrie:

Subscriu! Faza e ca noi am vrut sa se vada ca si in romania exista masini destul de frumoase iar daca am pus poze pe site-ul respectiv nu inseamna ca ne-am inscris in vre-un fel. Toti am spus de la inceput ca mergem acolo sa reprezentam Clubul Seat Romania! Nu stiu ce a deranjat asa tare...
Seat Leon FR TDI

ace117
Membru Fondator

19 Ian 2009, 10:28

Am ramas cu un gust amar...Asta m-a deranjat...Insa are logica ce spuneti.
In fine, ma bucur ca ati revenit printre noi si sper sa ramaneti si dupa SeatMeeting. :wink:

Imagine Imagine
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 17