Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

The teacher
Profesoru
Subiect Autor

Cum va asortati cu masina

15 Dec 2008, 10:41

Deschid acest topic , in speranta , ca va inregistra un succes mai mare decat subiectele plictisitoare despre masini , deci cu ce va imbracati , marci , tendinte , stiluri , bagati fara mila............ :D

marian_iam
V.I.P.

Re: Cum va asortati cu masina

15 Dec 2008, 10:48

eu ma imbrac numai cu Mike si Adibas!
Nu prea tin la firma! Sa arate bine toalele! si sa fie calitative!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

Testosul

15 Dec 2008, 10:52

Eu sunt de fel o persoana mai informala, ca atare stilul vestimentar este de obicei unul sport spre smart casual cu mici scapari catre costume. Nu consider ca sunt o persoana trendy ci mai mult clasica.
Marca mea de suflet in ce priveste vestimentatia ramine Adidas.
Si tind sa cred ca ma asortez cu masina tinind cont de faptul ca este o masina sportiva.

The teacher
Profesoru
Subiect Autor

15 Dec 2008, 10:54

The teacher scrie:
Deschid acest topic , in speranta , ca va inregistra un succes mai mare decat subiectele plictisitoare despre masini , deci cu ce va imbracati , marci , tendinte , stiluri , bagati fara mila............ :D

Poate se face si un poll , eu nu ma pricep , si de pe tel , nu cred ca merge ,

Testosul

15 Dec 2008, 10:56

The teacher scrie:
The teacher scrie:

Pina se va face poll-ul vrem sa stim si opinia Topic Maker-ului in ceea ce priveste vestimentatia. :wink:

bogy
K.I.D

15 Dec 2008, 14:35

De ceva vreme mi-am zis si eu sa intru in randul celor care se imbrace de firma, desi pana acum nu-mi amintesc sa fi purtat ceva de firma. Plus ca la varsta mea nici nu cred ca se merita. Cresc prea repede. Daca apuc sa port un tricou 2-3 luni e bine. Astept sa mi se "definitiveze" marimea :D Si nici tata sau mama nu au tendinte :D Cum zicea Marian: Hainele sa arete bine si sa fie de calitate ;)
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

The teacher
Profesoru
Subiect Autor

15 Dec 2008, 17:07

Testosul scrie:
The teacher scrie:
The teacher scrie:

Pina se va face poll-ul vrem sa stim si opinia Topic Maker-ului in ceea ce priveste vestimentatia. :wink:

In afara de nunti , botezuri , cumetrii , si inmormantari, cand mai folosesc unicul costum din dotare , starea de spirit ma imbraca numai , sport , incaltaminte cat mai lejera , fara sireturi de preferat , ca brand ,nu am preferinte imi plac Skechers, Adidas , ca pantaloni predomina in mod evident jeans , nu am preferinte nici aici de brand iau ce-mi vine bine , iar in sus bluze cat mai lejere aici e f. greu de denumit branduri fiind o multitudine , jackete , in special cele groase am o Nautica si o alta Sprandi , ma descurc cu ele dar e rosii si nu se asorteaza cu masina :wink: :tongue:

ace117
Membru Fondator

15 Dec 2008, 17:09

Fan Police (marca, nu omul :wink: ).
La imbracaminte...nu am o marca preferata, ce-mi place si daca este trendy si mai bine!Ca trebuie sa tin pasul,nu? :wink:
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine

francy

16 Dec 2008, 09:06

eu ma asortez vara cu masina de obicei...mi-am luat adidasi galbeni , geanta, balerini, bratari totul galben . iarna mi-e mai greu un pic pt ca nu prea am haine groase galbene si eu sunt friguroasa de fel .
la marci sunt fan Puma pt articolele sport, fie ele bluze, geci,adidasi, genti , etc, si calvin klein la restul.
in afara de asta nu pot sa zic ca am asa o pasiune pt marcile cu renume la modul ca imi cumpar dar nu atat pt firma cat pt calitate. dar daca gasesc ceva totally no name care imi place il iau fara nicio problema.

weederash

16 Dec 2008, 09:59

in principiu casual. Marca iarasi nu e batuta in cuie dar in principiu Springfield, Pull and Bear, Converse, Bershka si Adidas.
Leon 1M 1.8T 20V / 179 BHP
. B 39 WDR

cry_wum

16 Dec 2008, 10:01

weederash scrie:
in principiu casual. Marca iarasi nu e batuta in cuie dar in principiu Springfield, Pull and Bear, Converse, Bershka si Adidas.

corect: Pull and Bear, Esprit, Springfield, Bershka, Lacoste, Zara + Nike, Adidas, kenvelor dar mai putin in ultima vreme.
Sportivitatea începe acolo unde DIESELUL se termină: 4500 RPM :)
Leon1P__1, 6__102 CP
viewtopic.php?t=1278
Imagine

bogdan_mw

16 Dec 2008, 22:26

cry_wum scrie:
weederash scrie:

corect: Pull and Bear, Esprit, Springfield, Bershka, Lacoste, Zara + Nike, Adidas, kenvelor dar mai putin in ultima vreme.

subscriu la Pull and Bear (desi s-au mai prostiti in ultima vreme), Esprit, Springfield, Celio cate un pic, Zara , Fox, Nike, Adidas si Puma. jeansii sunt la ordinea zilei pt mine si treningu in zilele in care merg la sala. in ultima vreme am o prietena care ma bate la cap ca am o varsta :roll: (sunt mic, am 23 !!, parca as avea 35 dupa ea) si sa ma imbrac mai elegant-casual sau ceva de genu si incet incet am inceput sa ascult cuminte. incaltari numai Adidas am , fan inrait 8). marcile...nustiu, pentru mine conteaza marca ca si calitate. in general nu imi iau lucruri pe care sa scrie mare numele marcii ca sa ma vada toata piata unirii ca eu am adidas.
Leon Reference 1.6 - 102CP - 2009 Magico Black

bogy
K.I.D

24 Dec 2008, 08:43

Acum de voie, de nevoie am mai intrat si eu umpic in pas cu moda. Noroc cu Mosu :D Am facut rost de o pereche de Runners, un Pull and Bear si o pereche de jeans nu de firma dar arata foarte bine :D
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

mususk266

15 Oct 2011, 11:39

waw, ce topic vechi.
hai sa-l mai improspatam un pic.
eu ma asortez cu masina in sensul ca ma imbrac predominant in negru, a nu se interpreta gresit culoarea, dar si cu alb, rosu.
nu imbrac neaparat haine de firma dar o anumita calitate caut in produsele pe care le achizitonez, vorba lui nicky ''sunt prea sarac ca sa-mi permit lucruri ieftine''
cand aleg o haina sau un pantof sport sau elegant important este sa se asorteze, sa fie lejera si sa aiba o minima calitate.
Altea Freetrack - viewtopic.php?f=79&t=12288"

Fii schimbarea pe care vrei s-o vezi în jur! (Mahatma Gandhi)

Soso-CKX

27 Ian 2012, 21:59

Refresh la topic: de obicei ma imbrac cu blugi, in picioare pun mai mult Adidas, restul sa fie in ton cu vremurile si sa nu fie din celofan d-ala ieftin de pe la tarabe ca dupa ce ca am 20 de kile peste greutatea normala, atata mi-ar mai trebui :)) imi plac hainele mai largi ca sa ma pot misca in voie, negru nu prea port, dar port mai mult alb ca sa fiu in contrast cu masina :) Nu-mi place sa ma port la dunga decat la ocazii foarte speciale, pentru ca nu stiu sa merg incaltat cu pantofi, frate! parca as fi Nikita pe tocuri...Desigur, daca apuc sa ma ametesc cu ceva de baut sau prin alte metode, pantofii devin o extensie a picioarelor si reusesc sa fac "show" peste tot! :D
2003 Leon 1M Black 1,6 16V BCB. 224.224 Km and rolling almost perfect :) Benzina buna si ulei bun sa fie!