Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

bgd_b92
Bogdan
Subiect Autor

Curatare Tapiterie Interior / Detailing Interior Super pret

25 Iun 2014, 15:30

Am mai avut un topic de genul dar cred ca s-a sters cu toate ca rugasem inchiderea lui doar :) asa ca fac altul ;

Este vorba despre o solutie de la spalatoriile auto care este folosita pt curatarea tapiriei fara a lasa urme/ pete / apa in tapiterie sau alte chestii de geul ; se poate folosi si la uz casnic ( covoare / mochete / scaune , etc ) insa face treaba foarte buna pe tapiterii ; este ok sa o aveti la indemana oricand in cazul in care varsati o cafea pe scaun / suc sau se pateaza din diverse motive ; curatarea o puteti face singuri, o sa postez din nou cum cand ajung acasa ; cu ~50 lei ( 2 litrii de solutie ) puteti curata tot interiorul inclusiv plafon + fete de usi + mocheta + portbagaj + scaune + bancheta indiferent de gradul de murdarie ; eu am fost super multumit ; voi posta si cateva poze ; multi colegi au mai luat de la mine si pe fostul topic am avut un feedback destul de bun zic eu ;

Pretul pt voi este de 25 lei litrul :hi

bertzi43
B-82-AJS

Re: Curatare Tapiterie Interior / Detailing Interior Super pret

25 Iun 2014, 15:43

E mai ieftin biokarpet si are acelasi efect :P

Seat Leon 1M Stella,1.6 16v,105 cp...
Imagine

bgd_b92
Bogdan
Subiect Autor

Re: Curatare Tapiterie Interior / Detailing Interior Super pret

25 Iun 2014, 16:39

Comentarii de genul rog sa fie sterse, cu atat mai mult incat nu ai cumparat de la mine, deci nu poti face diferenta, este doar o parere neavizata :hi nu oblig pe nimeni sa cumpere,; am folosit si biocarpet si nu are deloc acelasi efect, insa fiecare foloseste ce vrea