Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

The teacher
Profesoru

Re: Aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 23:54

Acum , am facut un pic de ochi , i-mi cad pleoapele singure . Unu a fost OK , doi eu am fost beat , trei mai vb. :D

bogy
K.I.D

01 Dec 2008, 00:06

The teacher scrie:
eu am fost beat
sustin spusele tale, daca nu era tata vineri si eu cantam cu voi. Dar am dovada a betiei tale :D dovada video.
P.S. Remus, ce facem cu subtitrarea aia? :lol:
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

francy

01 Dec 2008, 01:05

eu nu am ajuns inca acasa , sunt in sf gheorghe dar am dat de internet. sunt trista un pic pt ca am ajuns din nou sa tastam in loc sa strigam unul dupa celalalt pe acolo. ce sa zic...pt mine a fost ok, m-am distrat, m-am simt bine , m-am bucurat de un pic de zapada si de voi toti!
picii au fost dulci si nu au deranjat pe nimeni, David este fenomenal si te face sa-ti doresti copii( candva)
Bogy nu mi-a inselat deloc asteptarile. de noi , cei mai mari, ce sa zic ....cu relele si cu bunele noastre.
eu cred ca a fost o intalnire reusita si odata cu inaintarea in varsta (a clubului) vom deveni mai buni!

multumim ultimilor veniti care au tinut sa ne vada chiar si pentru cateva ore! efortul vostru a fost magulitor din punctul meu de vedere!

mihai dl Lazar este un bun prieten al tatalui meu , si el fotograf de meserie ,si ma bucur sa vad ca si cei din genratia noastra sunt in admiratie fata de ceea ce face el .

eu cred ca ar trebui sa le multumim si baietilor, bamse si marian, care macar pt efortul si stresul la care au fost supusi merita respectul nostru...in rest ce-a fost a fost n-a murit nimeni si promitem sa fim mai buni la anul!

va pup pe toti (pe Deep ma mai gandesc) si mi-a parut bine de cunostinta pentru cei cu care m-am vazut pt prima oara!

Florin&David
JAF

01 Dec 2008, 09:07

SUPER.
A fost frumos sa cunosc atatia membrii pe care-i stiam doar dupa ID-uri.
Multumesc si felicit pe cei care au organizat aceasta intalnire aniversara. bamse si marian_iam sunt eroii nostrii.
bamse multumesc si peaceasta cale PV2 pentru cadourile oferite.
Ultima zi a fost cu adevarat super tare. Nu am mai ras asa de foarte mult timp.
bufu te asteptam la anu' cu o sacosa de prezervative. :lol:
Daca piciu (David) a fost poate si deranjant cateodata, imi cer scuze acum si in numele lui. :roll:
Abia astept sa descarc si eu pozele si filmele.
Ne vedem la anu'.

Si noi am ajuns acasa in jur de 01.30 dupa un drum lung prin Moeciu de Sus, Cheile Gradistei, Predeal, Brasov mai apoi Valenii de Munte, Ploiesti, Urziceni ... etc.
Ceata densa si suparatoare a facut ca la un moment dat, din cauza unuia care facea economie la faza scurta si era doar cu pozitiile, sa ma faca sa nu apreciez corect distanta pentru depasirea unui auto oprit aiurea pentru nevoi fiziologice si ....... putin a lipsit.
Dar ... 1,4 / 85 CP a iesit bine din situatie. :D .... si soferul conteaza, vorba lui Profesoru'. :D
FIAT 500 - 1.4/100 CP, B 38 RUP
SEAT LEON - 1.4/86 CP, CT 50 DAB

Imagine

bogy
K.I.D

01 Dec 2008, 09:14

Stiindu-l pe Remus, la anu va fi concursul "cine are cele mai putine prezervative" :lol:
Dar auziti, sunt curios: cum vi s-a parut palinca lui tata? Ca nu stiu ce ati facut cu ea, ati turnat-o in chiuveta, ati aruncat-o pe geam, ca prea repede s-au terminat sticlele :D
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

francy

01 Dec 2008, 09:17

bogy, dragul meu , puffy a zis o vorba de mare intelepciune "ce s-a intamplat in Satic , ramane in Satic!" asa ca hai sa nu mai dezgropam mortii! oricum , cred eu , ca a fost foarte buna :wink: !

Trainelu

01 Dec 2008, 10:12

Imi pare foarte rau ca nu am putut sa stau si eu mai mult.
Mi-a parut bine sa cunosc si eu cativa dintre membrii, data viitoare sper sa nu mai am probleme.
Salutari pentru toti cei care au fost (si pentru cei care n-au fost) si scuze celor de la care nu am apucat macar sa-mi iau ramas bun. Ramane pe data viitoare!
ALTEA XL 1.6 STYLANCE
ZENITH GREY
Imagine

TIR

01 Dec 2008, 10:20

Iauzi ma bucur sa vad atata lume bucuroasa de intalnire, poate la anu va onorez si eu cu prezenta...

Se pare ca vineri seara cu voi m-am intalnit in Pitesti la petrom langa Euromall... ca erau prea multe leon-uri ;) imi dadea mie cu rest ca sa zic asa.

Puffy

01 Dec 2008, 10:37

Salutari la toata lumea!!!!

Cum bine zicea si Francy mai sus, cel mai bine e ca "ce s-a intamplat in Satic, ramane in Satic" :oops: (Asta e un semn ca toata lumea s-a simtit bine, si ca atmosfera a fost super!!!!)

Imi pare bine ca ne-am facut prieteni noi, si ca ne-am distrat cum numai ClubSeat stie.

Felicitatari celor 3 baieti care au venit din Pitesti sa ne vada, "suma respectelor" cum zice un prieten de`al nostru de pe forum.

Multumim Ace si Attila ca au facut pe ghidul in Sf Gheorghe, un oras minunat pe care sper sa il revad in curand.

Nicky
Subiect Autor

01 Dec 2008, 11:36

@TIR - noi eram la Petrom acolo langa EuroMall, trebuia sa vii la noi, ne-ar fi facut placere sa te cunoastem.
Tot acolo ne-am intalnit si cu Danutz, si el ne vedea pentru prima oara.
Data viitoare sa fii mai indraznet, nimeni nu musca din gasca Seat :)
La petrecerile si intalnirile urmatoare, sper sa ne strangem multi mai multi.
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

marian_iam
V.I.P.

01 Dec 2008, 11:40

acuma am facut si eu ochi!
hmmm ... spun ca a fost reusita intalnirea ...
eu unul m-am simtit bine vineri si sambata si duminica am ras cu lacrimi!
Palinca tatalui lui Bogy a fost dementiala (la propriu si la figurat).
Multam lui Ace, Ioanei, Attila si Copilului ... pentru drumul in Sf. Gheorghe ... un oras frumos cu un gulas foarte tare!
A fost frumos si sper ca va urma ...
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

Danutz

01 Dec 2008, 11:46

nickydobreanu scrie:
Odata reveniti de la petrecere, hai sa punem aici impresiile, pozele, filmele, ca toata lumea care a participat si cei care vor sa vina pe viitor la petrecerile de 2, 3...n ani, sa vada cum a fost, prin prisma tuturor membrilor, a pozelor si filmelor facute acolo.
La multi ani inca o data! Revin dupa upload cu link-urile pentru poze. Cele bune!

Imi pare rau ca nu am putut ramane pana duminica, dar am aflat tarziu de intalnire si aveam altceva programat pentru acest sfarsit de sapt......promit data viitoare cu nevasta,masina......etc

bertzi43
B-82-AJS

01 Dec 2008, 13:08

acu mam trezit si io
zic ca intalnirea a fost ok,ne-am distrat vineri,sambata,duminica am luato putin pe carari din cauza sapaligii :D ......da bine ca nam ajuns in jacuzzi la pastravi :lol:
multumim organizatorilor si pbv2 pt cadouri :D,si nu in ultimul rand fondatorului acestui club prin preajma caruia ne-am cunoscut
sa nu uitam si bucatarii deep si Dj_Billa
Florin cred ca piciu(David) na deranjat,mai mult a intretinut buna dispozitie.......cand il vedem la Megastar sau copii spun lucruri traznite :D
Cum zicea si francy sau puffy ce sa intamplat in satic ramane acolo,dar dovezile tre sa ajunga si la noi...fara cenzura :D
multumim lui Bufubu pt tortul aniversar.....parca totusi a fost putin cam sarat :lol: :lol: :lol:
la multi ani inca odata si cat mai multi membri si aniversari :occasion6:

Seat Leon 1M Stella,1.6 16v,105 cp...
Imagine

daniel san

Explossssiiiiivvvv.... Satic (Rucar) 2008

01 Dec 2008, 14:22

Ce pot sa spun.... pentru noi (eu si sotia - Mona) ne-am simtit super ok....
Imi pare putintic rau ca nu am ajuns vineri seara... dar conteaza compania in sine...la urmaurmei... iar unde suntem noi (cluberii seat-isti) este ok...
O sa urc si eu kteva "picturi" ...si am sa revin cu alte si alte pareri....dar cum bine stim... si s-a si spus ceea ce a fost in Satic.... a fost.... ce va fi ....VA FI.... asta va conta...
Pana la urmatoarea rvdr.... Drumuri Bune....si fara incidente...
Ne vdm virtual in continuare....
123.... GO...GO...GO....
Storm riders...

BALTAZAR2003
Moderator

01 Dec 2008, 16:48

Am reusit sa urc si eu prima arhiva cu poze de la intalnire, sa ma ~!@$!@#$%!@#$#% pe teava UPC-ASTRAL.
Nu sunt sortate, prelucrate, ori cenzurate, am sters doar ce era greu vizibil.
Cer scuze pentru cele dungate ori cu alte culori, dar aparatul meu a avut bunavointa sa decedeze, pacat ca nu pot sa postez o poza cu starea lui actuala(in cutie de pantofi facut bucati! :twisted: ).
http://www.urcaok.net/download3.php?file=632876
Cordoba Fever + Fresc, 1.4l/86Cp, 2008, Rosu Emocion
Imagine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10