Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

CosminAPR
Subiect Autor

Cumpar Suspensie Reglabila Cupra

30 Mar 2014, 21:48

Cumpar suspensie reglabila Seat leon Cupra (2008)

ionutblv
BLV SCENTS

Re: Cumpar Suspensie Reglabila Cupra

30 Mar 2014, 21:53

:yah

tare anuntul , bafta!

CosminAPR
Subiect Autor

30 Mar 2014, 22:03

As putea specifica marca /modelul , dar poate iese cineva cu ceva mai bun , sau la un pret mai avantajos fata de ce vreau eu .

Cosmin
Admin

31 Mar 2014, 08:43

Imagine

Ma ficior, am avut eu o "suspensie reglabila de Cupra", da' cum n-ai lasat nici un telefon sau mail, am dat-o acum 3 minute pe-o sticla de Finlandia si-un kil de gheata...

Completeaza anuntul cu ce trebuie, altfel in 3 ore face aripi si zboara. Serios.
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini

CosminAPR
Subiect Autor

31 Mar 2014, 16:04

Eu comunic mai repede prin email decât prin telefon serviciul nu imi oferă accesul la telefon iar Email il poti vedea la profil poti lasa mesaj pe privat sau aici la post , dar am luat deja suspensie dupa 1 ora ce am postat anuntul ,prin mesaj privat . Asa e Romanu tre sa faca misto el ,ca doar e admin , poti Inchide postul ma scuzi pentru deranj .

Cosmin
Admin

31 Mar 2014, 17:48

Nu e nici un misto. Daca vroiam "sa fac misto" ai fi aflat pana acum.

Recomandarile pentru sectiunea Bazar sunt facute cu un scop. Nu are sens sa detaliez acum, insa ce e important de retinut pentru tine e ca trebuie sa le respecti. Fara exceptie.

Iti extrag mai jos cele mai importante:

- Anunturile din aria “BAZAR” fara activitate mai mare de 2 luni sau fara imagini ale produsului sau fara pret sau fara modalitati de contact (altele decat mesajele private intre membrii clubului) vor fi sterse. De asemenea sunt interzise bump-urile la un interval mai mic de doua zile daca nu aduc completari sau precizari referitoare la anunt si sunt interzise semnaturile care contin link-uri catre anunturi din aria Bazar si /sau anunturi comerciale in sine. Acestea vor fi sterse de catre echipa tehnica fara nici un fel de preaviz si fara nici o explicatie.

Despre deranj nu poate fi vorba, pentru ca pana la urma ti s-a facut o favoare ca echipa tehnica a lasat anuntul, trebuia sa-l stearga din prima.

Daca mai ai de gand sa postezi si alte anunturi in viitor, te rog arunca un ochi AICI.

Mesajul de aici ti s-a expediat si ca PM, pentru ca am vaga impresie ca nu prea ne vei onora cu prezenta pe viitor si ca singurul scop pentru care ti-ai facut cont a fost sa iti cumperi o "suspensie reglabila de cupra".
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini