Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

tekolinooo
Subiect Autor

Re: Faruri Dayline Led Seat Leon 1m

06 Ian 2014, 09:16

Bun, asa am sa fac si eu . De unde pot achizitiona lupe de genul? Cat despre montaj am vazut mai sus in bucuresti. Am sa dau o fuga intr-o zi.

gabriel-v

06 Ian 2014, 23:40

eu am avut asa ceva...

Imagine

Imagine

parerea mea este ca bat bine daca le reglezi cum trebuie. am avut xenon.
singura problema este ca din start le-am luat cu niste leduri de la angel eyes arse si nu am stat sa le inlocuiesc(am inteles ca este o sarcina cam grea)

nitzu

16 Ian 2014, 21:45

salut ,eu am farurile dayline led si tin sa te anunt ca sunt frumoase ca luk da in rest nu sunt bune de nimica ledul sa defectat in cateva zile de la montare lupa interioara nu e de o calitate buna si e o ingramaditura de plastic de calitate naspa, reglajul initial de la interior nu functioneaza foarte dezamagit si initial chear imi placeau cand leam descoperit pe net...concluzia faruri facuta de chinezi pe vapor pana ce au ajuns in europa ...eu le dau jos de pe masina osata ce montez kitu cupra r sa nu dau de 2 ori bara fata degeaba;;
concretizez material toate gandurile creatoare utile revelatiei functiei mele interioare si mi le asum cu toata libertatea...
Seat Leon 1.9 TDI. 2005 .96kw 131CP ASZ.KIT Cupra R Stag 1/ 170CP @ 3839rpm / 405 NM @ 2095rpm