Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

fane18_2005
Subiect Autor

Cumpar piese Leon / Toledo 1M

25 Sep 2013, 19:07

Salutare!

Am nevoie de ajutor, caut pe cineva care dezmembreaza un leon 1M, sau sa ma puneti in legatura cu un garaj care dezmembreaza un leon...in Romania de vest(arad, timisoara) si care imi poate trimite pana in Franta niste piese..sau pe cineva de prin Fr , Elvetia, Germania ...care gaseste la o dezmembrare niste piese!
Am lovit o caprioara acum vreo 2 sapt si mi-a spart un far complet, mi-a indoit putin capota si mi-a rupt ornamentul de plastic dintre grila si far.

De atunci tot caut o dezmembrare...care sa aiba un Leon/Toledo....rezultat: zero!
Asa ca va cer ajutor, cu piese, sfaturi, un numar de telefon, sau orice numai sa rezolv problema!

Ca sa merite un eventual transport pana la mine...iau tot ce-mi mai trebuie pe langa, astfel incat livrarea sa fie cat de cat serioasa:
1. far complet (sticla, lupa, plastic din spate, cleme de prindere...tot ansamblul) DREAPTA
2.ornament plastic aferent (situat intre far si grila centrala)
3. macara(cabluri plastice motorase) fata dreapta + macara spate stanga ,,pentru Leon 1m , Toledo(ca imi imaginez ca e aceeasi treaba)...sau de preferat pentru golf ca am inteles ca sunt la fel doar ca au clemele din metal.
4.cotiera originala
5. inele cromate pentru vitezometru ,turometru...si pentru rama schimbatorului de viteze
6. si un stergator de luneta de skoda

Va multumesc anticipat pentru ajutor!
Fanu.
Ultima oară modificat 27 Sep 2013, 07:49 de către Cosmin, modificat 1 dată în total.
Motiv: Editare titlu, mutare in sectiunea corecta

muscailie

Re: Ajutor!!!

26 Sep 2013, 21:04

dupa titlul topicului as fi zis ca esti pe moarte.