Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

apache
Subiect Autor

Ibiza Alba

05 Mai 2013, 17:36

Salutare tuturor! Astazi mi-am luat si eu o buburuza alba de care sunt foarte multumit. Are 125000 km an 2005 este intr-o stare foarte buna de functionare.1.4 16v 55kw.Masina nu este foarte dotata as vrea sa imi pun pe ea o trapa, un Ebd, Vsa, cotiera, geamuri electrice spate, proiectoare credeti ca se pot face toate astea ? O sa vin si cu niste poze. Ma bucur sa fiu alaturi de voi si sper sa ne vedem la intrunirea Seat.

HUNTER
HUNTER

Re: Ibiza Alba

05 Mai 2013, 17:45

bine ai venit in club...sa treci si tu locatia la profil, ca sa stim pe unde te flash-uim cand te vedem in trafic :wink:
azi ai cumparat masina??? in ziua de Pasti??? sa ai parte de ea, cat mai multi km, si tot ce iti propui sa poti realiza pt masina.
asteptam poze. :hi

apache
Subiect Autor

06 Mai 2013, 10:51

M-am exprimat eu gresit nu a fost luat chiar ieri.. am sa va rog sa-mi spuneti daca se pot face upgrad-urile acealea!Masina a trecut rarul cu brio exceptand faptul ca pe luneta nu arunca apa..am observat ca asta e o problema generala in rest nota 10.Apropo cand vreau sa adaug poze imi da eroare cred ca sunt format prea mare voi incerca cu telefonul. Numai bine ! :cheers

HUNTER
HUNTER

06 Mai 2013, 11:34

O parte din upgrade-uri cu siguranta se pot face, dar mai multe detalii iti pot da colegii care au Ibiza.
Arunca si tu o privire pe topicurile posesorilor de Ibiza, si ai sa gasesti info pretioase

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2