Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Andreutza

Re: Lucruri care ne plac si lucruri care nu ne plac

05 Ian 2010, 01:19

Like it:
- sa ma plimb prin oras cu fetele dupa 12 noaptea cand baga semafoarele pe intermitent, si dupa sa ne ducem la Hipodrom sa vedem Rasaritul (recomand din suflet un rasarit acolo) sau sa fugim de acasa fara sa avem o tinta
- sa fiu trezita din somn cu telefoane si sa mi se spuna bancuri sau sa-mi spuna "in 5 minute sa fii gata ca mergem nu stiu unde"
- sa joc poker
- adooooor copiii si sa ma joc la mare in nisip cu ei, mai ales fetitele ( vreau si eu 3 )
- sa plecam pe munte si sa ne "ratacim" pe unde credem noi ca ar fi scurtaturi, sa dorm in cort si sa se vada focul de tabara
- sa stau pe capota unei masini, cu o sticla de Tequila si sa depanam amintiri din copilarie si pentru fiecare prostie sau gafa facuta sa dam un sot pe gat..
- sa fiu tinuta in brate pana mi se taie respiratia, nu conteaza cine ar fi... amica,amic,iubit,catel,pisic,turc,ungur,rus,roman,grec ... ahh de fapt ungurii nu prea imi plac :D
- sa-mi impresionez fetele cu meniul meu si sa fiu ridicata in slavi
- sa mananc la cantina facultatii, cea mai buna mancare si aproape mocca

Don`t like it:
- sa raman fara baterie la telefon cand trebuie sa fiu urgent undeva si nu gasesc locul
- persoanele care pretind a le stii pe toate si care se contrazic cu restul doar de dragul de a o face
- stirile cu si despre morti, violuri si tot ce-i mai rau pe lume, care evidentiaza lumea cruda in care traim.. d`ooh de parca noi nu am fi destul de demoralizati si descurajati ....
- sa am banii in mana ca stiu ca trebuie sa-i dau a2a zi tot statului de unde-i am
- cimitirele si spitalele

Si ma rog as mai avea de scris paginii intregi :lol: :lol: ..dar gata
Seat IBIZA 1.2 12V

Esti prost si vrei sa te remarci?! Aprinde proiectoarele!! Esti cel mai prost si vrei sa te remarci?! Aprinde si stopul de ceata!!