Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Roberto21
Subiect Autor

trosnit ciudat partea sofer

28 Oct 2012, 21:24

asta seara am iesit in oras si deodata apare in treapta 1-2 la denivelari mai mici fara sa iau din volan intr-o parte un trosnit ciudat ,care sa fie problema ,pe drum drept fara denivelari nu trosneste ceva ,dar daca merg incet intr-a 2 sau 1 pe drum cu denivelari mici se aude ca trosneste ceva ori de la roata ori de la volan,ce credeti ca ar putea sa fie si daca tot spuneti ce este sa imi spuneti si un pret aproximativ la piesa.multumesc

ClauSiAlin

Re: trosnit ciudat partea sofer

30 Oct 2012, 10:42

SALUT,SI EU AVEAM NISTE ZGOMOTE CIUDATE(NISTE SCARTAITURI MAI EXACT) IN PARTEA STANGA SI AM FOST LA SERVICE SI MI-AU SPUS CA ESTE BUCSA DE LA BASCULA TERMINATA.SOCRUL MEU ARE UN CORDOBA SI LA FEL A PATIT SI EL,ACELEASI SCARTAITURI SI TOT BUCSILE AU FOST DE VINA,ACUM NU STIU DACA SI LA TINE ESTE ACELASI MOTIV DAR POATE FII O CAUZA...

Roberto21
Subiect Autor

Re: trosnit ciudat partea sofer

30 Oct 2012, 20:25

pana la urma buba era unul din capetele de bara ,mai exact cel dupa partea soferului,astazi a primit un nou set de capete si merge ca in prima zii :yah