Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Ciosmi

Re: Vand seat leon FR 2.0 TFSI 7000 E negociabol

06 Aug 2012, 21:34

Ai o serie sasiu?
Motorul a fost afectat?
Te-am intrebat de o poza cu bordul,mai exact plansa de bord,pt ca vreau sa vad cat de bine au fost reparate airbag-urile.La 1p pur si simplu se rupe bordul,nu are capac pt airbag pe care il poti inlocui,dupa impact.Eu cel putin asa am vazut le cele 2 modele.
Barile originale le mai ai?

ginerica

06 Aug 2012, 21:36

sxnlive scrie:
Ciosmi scrie:
Ai o poza cu tot bordul?
Si in urma accidentului,ce anume a fost afectat,in afara de airbag-uri?

bara , faruri, radiatoare . lonjeroanele nu au fost afectate daca la asta te referi.este poza pe autovit daca vrei sa vezi bordul

nu are poza cu bordul nici acolo. este una cu ceasurile de bord, una cu mp3-playerul si una cu sezutul si spatarul scaunului de la pasager fata. o poza cu bordul complet cred ca am vrea sa vedem. air-bagurile au fost inlocuite?
ex: Seat Leon 1m 1.8i GL33EEE

BOGY26
Bogdan

06 Aug 2012, 23:22

Spune destul de clar in primul post ca airbagurile au fost sarite si reparate, NU inlocuite, deci practic masina este fara airbag sofer si pasager...este destul de ok reparata masina la prima vedere, se aude bine, trage bine...ce bube ascunse are...pe care chiar nici propietarul nu le stie..nu stiu sa va spun mai multe, dar de cand a luat masina a mai bagat ceva bani in ea...

Ciosmi

07 Aug 2012, 07:29

Pai,tocmai ca au fost reparate.Eu unul vreau sa vad cat de bine au fost "reparate",pt ca nu vad cum altfel la 1p decat inlocuind plansa de bord.Daca arata fix OEM sunt interesat.Daca este cusut sau lipit capacul de airbag,nu prea.
E luat din tara in primul rand?proprietarul este....din Craiova?

BOGY26
Bogdan

07 Aug 2012, 09:48

Avand numere de Ilfov, este luata de acolo, cat despre propietarul care este acum in acte nu stiu sa iti spun nimic, poate va spune cel care a postat-o aici..sau cel mai bine dati un telefon si aflati toate detaliile