Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

vladnec
Subiect Autor

Emblema Seat Ibiza

21 Apr 2012, 14:09

Buna baieti. Am Seat Ibiza 2012 si dupa cateva luni a inceput sa mi se exfolieze acea emblema din fata unde este si grilajul de plastic si a devenit ca un staniol. Mi se pare ciudat ca dupa un timp asa scurt sa se strice. Am schimbat-o acum cateva zile dar va rog sa-mi spuneti ce motive credeti ca a determinat deterioararea ei. Mi s-a spus ca si spuma activa poate afecta dar atunci ar trebui sa se strice si cea de la portbagaj care cred ca este aceelasi lucru. Multumesc frumos! O zi buna!

luci&dana
VIP

Re: Emblema Seat Ibiza

21 Apr 2012, 17:46

cine ti-a spus asa ceva legat de spuma activa...nu stie ce zice. Pai masinile de acum 20 de ani nu au fost spalate niciodata? Defect de fabricatie
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4

BogdanS

21 Iun 2012, 09:31

defect de fabricatie sau ai luat cateva pietricele la viteze mai mari

Bamse
Moderator

21 Iun 2012, 20:04

daca mai e noo.....incearca cu garantia! nu are voie sa se exfolieze asa usor!!!
sau colanteaz-o!
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube