Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 26

bogy
K.I.D

Re: Filme/Seriale

12 Noi 2008, 16:11

Tot in genu asta mai e Survival man pe Discovery Science Diferenta e ca spre deosebire de Bear tipul nu are echipa de filmare. El e si cameraman. Si ca daca nu e la o baza la nu stiu cati km in decurs de o saptamana vine o echipa de salvare dupa el. Oricum sunt foarte tari emisiunile. Bravo lor! Ei sunt singurii oameni cu care as vrea sa ma pierd pe munte/padure :D
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

eddy_wtx
LowRider

12 Noi 2008, 16:30

ma gandeam ca vrei si tu sa te pierzi cu o tanti tinerica :D

bogy
K.I.D

12 Noi 2008, 16:45

Cu o tanti nu, cu o pustoaka :oops: ....... :roll: :D
(ex)Motan | (ex)16 Valve

Krondet

12 Noi 2008, 16:47

KID - nu vreau sa par un ..corupator, dar nu crezi ca una mai...matura, ar fi mai indicata? :wink:

ca tot vorbim se Discovery, pe langa mythbusters, mi se pare fantastic "Brainiac"
Seat Ibiza 1.4 85 Rojo Emocion
Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc. Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

bogy
K.I.D

12 Noi 2008, 16:51

Ai dreptate, sa-mi impartaseasca din experienta ei de viata. Dar gata am terminat ca eu am ajuns OFF-TOPIC :D
(ex)Motan | (ex)16 Valve

razmih

13 Noi 2008, 09:37

Alooooooo, suna a corupere de minori pe aici. :evil:

Testosul

13 Noi 2008, 10:06

Sunteti total pe linga subiect.

Puffy

13 Noi 2008, 11:29

Ma chinui cu Dr House de vreo 2 saptamani... Foarte bun serialul ;)

bogy
K.I.D

13 Noi 2008, 14:29

Ai dreptate Testosul eram "fix pe langa" cum era la un concurs la radio si ca sa fiu "fix al tinta" si Doctor Dolittle 2 e mortal! Am stat intr-o zi de vacanta cu familia pana pe la 1 noapte si ne uitam la reluare lui si radeam de nu mai puteam! Dar si D Dolittle 3 e frumusel :)
(ex)Motan | (ex)16 Valve

eddy_wtx
LowRider

13 Noi 2008, 23:47

Maine prezent la premiera SAW 5 :D Abia astept...

Krondet

16 Noi 2008, 16:47

Top Gear...super show :twisted:
Seat Ibiza 1.4 85 Rojo Emocion
Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc. Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

marian_iam
V.I.P.
Subiect Autor

20 Ian 2009, 09:30

apropos de top gear .... s-a descoperit cine e the stig!

Ben Collins, pilot in Nascar si Le Mans, a dezvaluit ca el este celebrul The Stig, personaj creat de Top Gear.
zoom
The Stig, celebrul pilot de teste al show-ului BBC Top Gear, a fost dezvaluit. Este vorba de pilotul Ben Collins, concurent in Nascar si Le Mans, campionatul de Turisme si Formula 3.

Pilotul in varsta de 33 de ani si-a dezvaluit identitatea unui proprietar de galerie de arta din Bristol care a ramas socat cand personajul din Top Gear i-a spus ca el este The Stig si ca doreste imprimarea unor materiale promotionale.

Faptul ca Ben Collins este adevaratul personaj din Top Gear fusese deja dezvaluit de un muncitor in constructii care a intreprins unele lucrari la casa pilotului. Acesta declarase ca a descoperit intr-un birou celebrul costum al eroului BBC. La acea data, Ben Collins a negat faptul ca el este pilotul de teste al emisiunii patronate de Clarkson, Hammond si May.

Ben Collins este al doilea The Stig. Primul Stig, cunoscut pentru costumul sau negru (Black Stig) a fost Perry McCarthy, demis de producatorii Top Gear in momentul in care si-a dezvaluit identitatea.

Potrivit unor surse, Ben Collins a fost vazut in ultimele luni in compania celor trei prezentatori Top Gear, Jeremy Clarkson, Richard Hammond si James May. Pana in acest moment, nu exista o confirmare oficiala din partea producatorilor Top Gear.

Collins a participat si la filmarile ultimului film din seria James Bond, The Quantum of Solace, unde l-a dublat pe starul Daniel Craig la volanul modelului Aston Martin DBS.

Numele personajului din Top Gear, “The Stig” provine de la Jeremy Clarkson, care a introdus aceasta denumire in show-ul britanic dupa modul in care erau numiti bobocii scolii la care a studiat.
Imagine
sursa: automarket
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

Puffy

20 Ian 2009, 10:08

Noua mea pasiune se numeste SCRUBS... prea tare serialul :lol:

badganaflee
V.I.P.

20 Ian 2009, 10:50

eddy man pustanul asta e 1 mare fake , am citit despre el nu mai stiu pe forumuri din greseala si spuneau, ca tipu merge cu un mega CREW in expeditie si seara uneori chiar doarme la hotel, survival BETON este : LES STROUD, deci tipul "cica picase cu avionul " in N Canada, si pt. a-si inrautatii situatia si-a legat si o mana ca si cum ar fii fost cu ea rupta

Cosmin
Admin

20 Ian 2009, 18:03

Nu stiu ce sa zic referitor la the stig. Intr-adevar s-au facut multe presupuneri, insa sunt convins ca daca s-ar dezvalui identitatea s-ar pierde mult din farmecul emisiunii. Plus ca banuiesc ca sunt anumite clauze bine stipulate. Si eu sunt curios cine e, insa cred ca dezvaluirea o sa se fac intr-un cadru "oficial", ca sa zic asa..
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 26