Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

bobby_iacob2005

Re: anca un leon....in romania!

26 Feb 2012, 21:00

e fain dvdul integrat.insa eu avand doar AC si nu climatronic nu aveam posibilitatea sa montez asa ceva.Singurele avantaje la astea retractabile sunt ca ai o vizibilitate mai buna(nu te uiti pe sub bord dp el:)) ) si ca intrand in bord nu e tentant pt a-l fura.
Dar decat un DVD mai bn iei un kit de FR de banii astia :lol: .e printre cele mai scumpe achizitii de pe masina si nu se merita din prima.parerea mea
Cat despre scaune nu te coomplica sa iei unele doar pt a inlocui reglajele electrice de la ele la a ta.sunt variante si la 250-300E dc insisti in cautari si cu putin noroc gasesti de la baietii ce dezmembreaza prin tara.
Dc nu-ti place 17" ia pe 16".e cel mai bun compromis 205/55/16.aici nu ma contrazice nimeni cred;)

charger
Subiect Autor

Re: inca un leon....in romania!

27 Feb 2012, 23:39

multumesc de sfaturi...

o sa vad cum fac ....sunt destule de cumparat! :D

IulianFR

Re: inca un leon....in romania!

28 Feb 2012, 08:41

Superb exemlar. Zici ca acum a iesit pe poarta fab. Spor la cumparat jante!!!
Seat Leon 18 20VT Tomason tn1 18,ground kit,cupra rear bumper,fabia wiper,cold air intake,custom exhaust,soft revo, led design. Soon: alcantara interior,prosport evo boost gauge ,red stiching,under mirror led,engine dressing ..etc.
DANGER!!!! SEAT UNDER CONSTRUCTION