Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

bibixxx
Subiect Autor

Vand radio cd/mp3 original Altea,Toledo dupa 2007

11 Oct 2011, 14:33

Aparatul citeste mp3,este format 2DIN, luat de pe masina mea folosit cateva luni.Stiu ca ii trebuie niste coduri de activare pe care nu le mai gasesc,dar nu este nici o problema deoarece am sunat de unde am luat masina si trebuie mers la o reprezentanta Seat ca sa activeze aparatul,codurile dandu-se pe loc acolo,online.Aparatul este intr-o stare exceptionala,fara zgarieturi sau alte urme,iar din punct de vedere estetic si functional nota 10/10 ca nou.
Poze reale.

Pret:495 lei

ImagineImagineImagine

bibixxx
Subiect Autor

Re: Vand radio cd/mp3 original Altea,Toledo dupa 2007

24 Oct 2011, 13:25

Nu mai este nevoie de mers la reprezentanta pentru ca am gasit cartea cu codurile aparatului.Mai este valabil inca 3 zile.

Cosmin
Admin

Re: Vand radio cd/mp3 original Altea,Toledo dupa 2007

25 Oct 2011, 08:41

Scuze ca te dezinformez, insa ce ai gasit tu acolo NU sunt codurile pt. player..

Codul nu se mai livreaza la masinile Seat de pe PQ35 incepand cu 2004.
Trebuie mers la dealer, iar pt. a obtine codul playerului acesta trebuie sa fie montat pe masina pe care a fost pus din fabrica. Daca seria de sasiu a masinii nu corespunde cu seria playerului NU se va putea obtine codul.
Nu poti sa mergi cu playerul in traista si cu seria de sasiu a masinii de pe care provine scrisa pe dosu' palmei. Mai mult, e necesara prezenta proprietarului masinii.

Vezi ca am mai detaliat procedura de obtinere a codului, da un search.
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini