Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

manau
Subiect Autor

vand seat leon 1 M 1.9 tdi

06 Sep 2011, 19:12

pret: 5500 euro de preferinta foarte usor negociabil

dotari :

abs , tcs,
1.9 tdi 110 cp
cod motor asv, an fabricatie 2002, adusa din Luxemburg in octombrie 2007, 144290 km.
masina are climatronic, geamuri electrice fata, suspensii sport, scaune sport, volan sport imbracat in piele si reglabil inaltime si adancime, tapiteria este in stare buna nu este arsa nu este roasa, are carlig remorcare, jante originale seat din aliaj, cauciucuri noi pe fata profil in V, si 4 cauciucuri aproape noi de iarna, are casetofon cu magazie de 6 cd - uri, alarma auto cu inchidere geamuri automata, proiectoare ceata.

Ce a primit masina in decursul a 3 ani si jumatate:

revizii la timp respectiv 10000 km cu ulei mobil 1 si mai nou castrol edge. intre doua schimburi ulei a primit si tratament cu duralube pt injectoare si ulei. Am mai schimbat pe toate rotile discurile de frana si placutele, discuri noi originale seat de la dealer seat cumparate, bucsele fata in totalitate deoarece doua erau uzate si am preferat sa le schimb pe toate deoarece m-a costat 9 mil lei cu tot cu manopera, distributia am schimbat-o cei drept mai tarziu adica acum 2 saptamani si m-a costat 15 milioane cu factura. de asemenea are si radiatoarele de apa si de aer schimbate pt ca am avut o combinatie la casco si respectiv freon nou si igienizare. si mai are si un set nou de triple, stopuri, inchise la culoare cu sticla fumurie.

ce defecte are:

partea estetica, are zgaraietura pe aripa si portiera iar capota prezinta ciupituri de la pietricele insecte etc.
nu am pres original la sofer asa am adus-o, am ars cu tigara o particica infima de la cheder sofer am incercat sa scrumez pe geam dar nu l-am nimerit. nu am briketa de masina am pierdut-o, si este fisurat cadrul de la oglinda dreapta ,m-a atins un prost care a trecut prea aprope dar nu se vede.

concluzie :

masina este masina mea personala cu care merg doar in weekend si in concediu, este foarte bine intretinuta tehnic si nu este masina de targ cu erori sau defecte ascunse.
pentru cei care vor o masina impecabila si in care sa nu bage bani sau sa zica ca au luat teapa, masina se poate vedea si testa oricand iar vinerea la Club Seat la Cp ora 21:00

Manu Ovidiu iulian
tel: 0741.141.174

ImagineImagine

Imagine

Imagine

Imagine
Imagine

Imagine
Imagine

Imagine
Muschi german cu sange latin.

manau
Subiect Autor

Re: vand seat leon 1 M 1.9 tdi

07 Sep 2011, 17:52

inca ceva schimb seatul meu cu unul de 2.0 tdi 1p 140 cp + 3500 maxim 4000 euro cu clima musai si cu abreiaj ok.

manau
Subiect Autor

27 Sep 2011, 16:28

4800 euro

manau
Subiect Autor

27 Sep 2011, 16:30

oferta promotioanala
super masina bolidul albastru se vinde la 4700 euro ... pastrati-va firea.

hai sariti cu banu' care il are vreau sa merg la intalnirea seat de 4 ani cu unul nou.

Andrei
Admin / PR

27 Sep 2011, 16:53

-200 euro in 2 minute? :)))
SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition

manau
Subiect Autor

01 Oct 2011, 13:51

multumesc s-a vandut puteti sterge topicul.
ne vedem in club seat cu noul meu seat leon.