Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Mihai.M
Subiect Autor

[Cumpar] Antena radio - Leon 1P

24 Apr 2011, 23:21

Caut sa cumpar si eu o antena radio pentru Leon 1P - antena normala, cea care vine pe masini din fabrica

Pe-a mea au smuls-o (cred) niste... animale :( . Sper totusi sa nu se fi stricat ceva ireparabil la suport (filetul sau ce mecanism de retentie e acolo). Daca va trebui sa schimb si suportul, se complica treaba si probabil va trebui sa plec la plimbare pe la parcuri de dezmembrari :(

In concluzie, daca are cineva 1 bucata in plus (dupa vreun upgrade sau ceva), lasati un mesaj si specificati si pretul va rog. Multumesc.

BALTAZAR2003
Moderator

Re: [Cumpar] Antena radio - Leon 1P

25 Apr 2011, 00:09

Trece te rog date de contact.
Multumesc,
Cordoba Fever + Fresc, 1.4l/86Cp, 2008, Rosu Emocion
Imagine

Mihai.M
Subiect Autor

Re: [Cumpar] Antena radio - Leon 1P

25 Apr 2011, 01:10

As prefera sa fiu contactat prin mesaj privat aici pe forum sau simplu reply pe thread, si sa nu pun numarul de telefon intr-un post in Open forum, care poate fi accesat si de persoanele care nu sunt membre. Mi-am updatat profilul si am completat locatia si numarul de telefon acolo.

Nu e ok asa? E obligatoriu sa pun numar de telefon in post-ul de inceput? Daca chiar nu am incotro, il pun, dar as prefera sa nu....

Multumesc pentru intelegere si imi cer scuze pentru eventualele complicatii.