Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 48
 
Avatar utilizator
Mihai B.
Subiect Autor
Mesaje: 358
Membru din: 02 Mar 2008, 21:38
Localitate: Alba-Iulia
Contact:

Re: Leon 1P Limited Edition 2.0 TFSI

27 Mar 2009, 01:40

bodoa scrie:
Intr-adevar...foarte impresionanta istorioara leutzului tau :cry: :cry: sper sa nu te dai batut si sa il readuci la aspectul initial sau de ce nu....mai ceva de atat :wink: .bafta si cum zicea si Testosu...Capu' sus!

Merci mult de urare si fi sigur ca asa o sa fac ...
STIU CA SUNT PROST. DAR CAND MA UIT IN JURUL MEU, PRIND CURAJ.
 
Avatar utilizator
Mihai B.
Subiect Autor
Mesaje: 358
Membru din: 02 Mar 2008, 21:38
Localitate: Alba-Iulia
Contact:

Re: Leon 1P Limited Edition 2.0 TFSI

27 Mar 2009, 01:42

Bubulutza scrie:
leon-ul tot leon ramane...se pot reconditiona oricand micile zgarieturi de pe masina....lasa ca o sa prinzi si vremuri mai bune...
masina e frumoasa si merita...o termini de platit si o sa o faci asa cum iti doresti! :)

Merci mult si ai dreptate ca Leonul tot Leon ramane are forme aerodinamice de invidiat parerea mea si eu sper ca il voi face mult mai repede
STIU CA SUNT PROST. DAR CAND MA UIT IN JURUL MEU, PRIND CURAJ.
 
Avatar utilizator
Mihai B.
Subiect Autor
Mesaje: 358
Membru din: 02 Mar 2008, 21:38
Localitate: Alba-Iulia
Contact:

Re: Leon 1P Limited Edition 2.0 TFSI

27 Mar 2009, 01:43

Eric scrie:
chiar m-a intristat ce am citit aici, era foarte marfa leonul cum arata inaine :) dar data viitoare cand te apuci de el, cred ca o sa faci ceva si mai misto ;)

Merci mult si sunt sigur ca asa va fi :wink:
STIU CA SUNT PROST. DAR CAND MA UIT IN JURUL MEU, PRIND CURAJ.
 
Avatar utilizator
Mihai B.
Subiect Autor
Mesaje: 358
Membru din: 02 Mar 2008, 21:38
Localitate: Alba-Iulia
Contact:

Re: Leon 1P Limited Edition 2.0 TFSI

27 Mar 2009, 01:44

Almanika scrie:
imi pare super rau de tine...lasa ca iti vei reveni tu si o sa ai un leon aja cum iti dorestii..bafta in continuare :D :D

Multumesc mult si tie la fel
STIU CA SUNT PROST. DAR CAND MA UIT IN JURUL MEU, PRIND CURAJ.
 
Avatar utilizator
Mihai B.
Subiect Autor
Mesaje: 358
Membru din: 02 Mar 2008, 21:38
Localitate: Alba-Iulia
Contact:

Re: Leon 1P Limited Edition 2.0 TFSI

27 Mar 2009, 01:45

nica marius scrie:
Ce mai este de spus?
Nici nu stiu ce sa mai spun dupa o asa poveste,am citito odata pana la jumatate,nu imi venea sa cred;am leato iar de la inceput,la sfarsit am zis:omul asta chear are ghinion.
Bine ca ai putera sa o iei de la inceput.
Bafta ,multa bafta.

P.S:super poveste.

Multumesc mult intradevar povestea e mai impresionanta ca masina :lol: :lol:
STIU CA SUNT PROST. DAR CAND MA UIT IN JURUL MEU, PRIND CURAJ.
 
Avatar utilizator
Mihai B.
Subiect Autor
Mesaje: 358
Membru din: 02 Mar 2008, 21:38
Localitate: Alba-Iulia
Contact:

Re: Leon 1P Limited Edition 2.0 TFSI

27 Mar 2009, 01:46

Ciosmi scrie:
Tin minte cand iti admiram masina pe alt forum;era rar un leon pe vremea aia!nasoala situatie.....!

Multumesc mult de parere ... poate ca asta era singura varianta sa o i-au de la inceput cu alte idei
STIU CA SUNT PROST. DAR CAND MA UIT IN JURUL MEU, PRIND CURAJ.
 
Avatar utilizator
Mihai B.
Subiect Autor
Mesaje: 358
Membru din: 02 Mar 2008, 21:38
Localitate: Alba-Iulia
Contact:

Re: Leon 1P Limited Edition 2.0 TFSI

27 Mar 2009, 01:51

Sper ca nu am lasat pe nimeni pe afara :lol: am tinut neaparat sa va multumesc la fiecare in parte .
Va multumesc la toti pentru pareri , compasiune , urari si mai ales pentru primire .
Si sper ca urmatoarele poze vor fi cu imbunatatiri si intr-un final va avea un kit de la Ibherdesign , eleron de la Je Design , jante pe 19 , LSD , linie audio Alpine etc ...
STIU CA SUNT PROST. DAR CAND MA UIT IN JURUL MEU, PRIND CURAJ.

 
Avatar utilizator
TIBI
Mesaje: 6761
Membru din: 10 Mai 2008, 13:15
Localitate: Ploiesti

Re: Leon 1P Limited Edition 2.0 TFSI

27 Mar 2009, 09:24

bicicleta e cupra?
la dealerul din ploiesti e una asemanatoare
-SEAT LEON 5F Xperience 2.0tdi 184cp
-EX-SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator
 
mKv
Mesaje: 47
Membru din: 15 Dec 2008, 10:39
Localitate: Focsani
Contact:

Re: Leon 1P Limited Edition 2.0 TFSI

27 Mar 2009, 16:47

Salut ! Nu imi place sa postez, drept dovada ca inca nu am reusit sa urc pozele cu a mea pe forum, dar chiar ai avut un life-story cu Leon-ul tau si simteam nevoia sa "zic" si eu ceva! Oricum, stereotipul " ce nu te omoara te face mai puternic " se apilca cert in cazul tau ! Mi s-a parut absolut geniala poza cu masina cand avea bara fata alba / spate galbena - GENIALA !!! Sa para stoc...usor prapadita ( gen : ia uite ba si la asta cu circul lui de masina ! - nestiind de fapt motivul ) si sub toate astea ascunzandu-se o mica ghiulea ! Necitind pana la capat post-ul tau, criticam in gand cate ceva la Leon-ul tau ( gen: evacuarea centrala...grila centrala fata cu marginea cromata.. ) si am ajuns la finalul post-ului sa imi para rau ca am gandit astea !
Pe final ... NU SPER sa te refaci financiar si sa re-imbraci masinuta....SUNT SIGUR ca o sa o faci ! Stiu sigur ca suntem mai multi pe aici care au avut momente in care ni se parea ca suntem la blana, dar cu totii am gasit puterea sa urcam.

So...BIG UP !!!
 
Avatar utilizator
Mihai B.
Subiect Autor
Mesaje: 358
Membru din: 02 Mar 2008, 21:38
Localitate: Alba-Iulia
Contact:

Re: Leon 1P Limited Edition 2.0 TFSI

27 Mar 2009, 23:22

TIBI_84 scrie:
bicicleta e cupra?
la dealerul din ploiesti e una asemanatoare

Nu este cupra :wink: este un Giant care am cumparat-o din America si mi-a furat-o acum 2 luni in Londra :cry:
Stiu ca Este o bicicleta Cupra dar nu cred ca are legatura cu Seatul si din cate stiu e forte scumpa si nu este de downhill
STIU CA SUNT PROST. DAR CAND MA UIT IN JURUL MEU, PRIND CURAJ.
 
Avatar utilizator
Mihai B.
Subiect Autor
Mesaje: 358
Membru din: 02 Mar 2008, 21:38
Localitate: Alba-Iulia
Contact:

Re: Leon 1P Limited Edition 2.0 TFSI

27 Mar 2009, 23:24

mKv scrie:
Salut ! Nu imi place sa postez, drept dovada ca inca nu am reusit sa urc pozele cu a mea pe forum, dar chiar ai avut un life-story cu Leon-ul tau si simteam nevoia sa "zic" si eu ceva! Oricum, stereotipul " ce nu te omoara te face mai puternic " se apilca cert in cazul tau ! Mi s-a parut absolut geniala poza cu masina cand avea bara fata alba / spate galbena - GENIALA !!! Sa para stoc...usor prapadita ( gen : ia uite ba si la asta cu circul lui de masina ! - nestiind de fapt motivul ) si sub toate astea ascunzandu-se o mica ghiulea ! Necitind pana la capat post-ul tau, criticam in gand cate ceva la Leon-ul tau ( gen: evacuarea centrala...grila centrala fata cu marginea cromata.. ) si am ajuns la finalul post-ului sa imi para rau ca am gandit astea !
Pe final ... NU SPER sa te refaci financiar si sa re-imbraci masinuta....SUNT SIGUR ca o sa o faci ! Stiu sigur ca suntem mai multi pe aici care au avut momente in care ni se parea ca suntem la blana, dar cu totii am gasit puterea sa urcam.

So...BIG UP !!!

Multumesc mult de tot si asteptam poze si cu masina ta :wink:
STIU CA SUNT PROST. DAR CAND MA UIT IN JURUL MEU, PRIND CURAJ.
 
Avatar utilizator
bretonel
Mesaje: 112
Membru din: 22 Mar 2009, 11:37
Localitate: Craiova

Re: Leon 1P Limited Edition 2.0 TFSI

28 Mar 2009, 13:20

wow...imi pare sincer rau pentru ce ti s-a intamplat..nu mi-am condus leonul inca,dar imi dau seama ce responsabilitate trebuie sa ai pentru o jucarie ca asta.
pacat ca bijuteria a decazut de pe standul de expozitie sper sa ai ocazia sa o readuci la viata.cred ca nu sunt singurul care se simte frustrat din cauza tipului care ti-a zgariat-o cu cuiul, mai sunt si `oameni printre animale`...din pacate nu prea putem face nimic impotriva lor.
sa o repari si poate ii desenezi un phoenix simbolic! bafta!
SEAT LEON 1.9 TDI STYLANCE
Imagine
 
Avatar utilizator
ovydu
Mesaje: 381
Membru din: 25 Mar 2008, 19:20
Localitate: ploiesti
Contact:

Re: Leon 1P Limited Edition 2.0 TFSI

28 Mar 2009, 19:38

iti doresc numai bine si sunt sigur ca o sa faci acest leon sa arate de cel putin 100 de ori mai bine decat era in vremurile bune!!! :D :D :D
 
ibiza_boy87
Mesaje: 338
Membru din: 11 Feb 2008, 23:42
Localitate: oradea

Re: Leon 1P Limited Edition 2.0 TFSI

28 Mar 2009, 20:27

salut mihai si bine ai venit ...leonul acela cu numere de BH ..SAN E DIN ORADEA NU?K IL TOT VAD PRIN ORAS SI E FOARTE TARE.
seat leon 1p kit aero
 
ibiza_boy87
Mesaje: 338
Membru din: 11 Feb 2008, 23:42
Localitate: oradea

Re: Leon 1P Limited Edition 2.0 TFSI

28 Mar 2009, 20:46

ACUMA AM BAGAT DE SEAMA K AI FOST SI PRIN ORADEA LA EVENIMNETELE ORGANIZATE DE WSR CUM DE NU TI AM VAZUT LEONUL :? SI BMW ACELA CU NR ARO AZI LA SCOS LA O TURA PRIN ORAS DUPA O LUNGA HIBERNARE IN CARE A PRIMIT MULTE PIESE NOI :twisted: ACUM ARE UNDEVA IN JUR LA 600 DE CAI DAR TE ADMIR K TE AI DAT CU EL :wink:
seat leon 1p kit aero
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 48

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori