Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
 
Nicky
Subiect Autor
Mesaje: 6983
Membru din: 01 Sep 2008, 07:48
Localitate: Dublin, Ireland
Contact:

Poze aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 18:51

Odata reveniti de la petrecere, hai sa punem aici impresiile, pozele, filmele, ca toata lumea care a participat si cei care vor sa vina pe viitor la petrecerile de 2, 3...n ani, sa vada cum a fost, prin prisma tuturor membrilor, a pozelor si filmelor facute acolo.
La multi ani inca o data! Revin dupa upload cu link-urile pentru poze. Cele bune!
 
Nicky
Subiect Autor
Mesaje: 6983
Membru din: 01 Sep 2008, 07:48
Localitate: Dublin, Ireland
Contact:

Re: Aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 19:19

 
vali_mad xl
Mesaje: 45
Membru din: 21 Mai 2008, 22:52
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 20:57

Salutare,
A fost super! Se putea si mai bine, da' se intelege suntem la inceput; un an de club SEAT si inca o data LA MULTI ANI!
Da' se pare ca lumile nu au ajuns pe la casi.
Am sa revin si eu cu poze si filmulete. :wink:
Altea XL 1.6
Candy white
 
Avatar utilizator
Testosul
Mesaje: 4143
Membru din: 20 Dec 2007, 11:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 20:58

Bravo Nicky, ai spart gheata.
Sariti cu impresii si poze.
O sa scriu si eu impresiile mele la un moment dat, insa vreau sa-mi mai adun putin gandurile ca sa vad exact ce scriu. :wink:
 
vali_mad xl
Mesaje: 45
Membru din: 21 Mai 2008, 22:52
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 21:01

Sa scrii de bine sa nu se sperie viitori club-isti Seat. :D
Altea XL 1.6
Candy white
 
Avatar utilizator
Bitigaby
Mesaje: 233
Membru din: 12 Iul 2008, 13:16
Localitate: Bucuresti

Re: Aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 21:02

Asteptam si ultimul grup ramas in Satic...
Leon, 2.0 TDI 170 CP

"No one can whistle a symphony. It takes a whole orchestra to play it. " (H.E. Luccock)
 
bogy
K.I.D
Mesaje: 5496
Membru din: 20 Iun 2008, 19:41
Localitate: Londra/Bucuresti

Re: Aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 21:15

Intr-o jumatate de ora bag si eu poze. Dar...A FOST SUPER! Imi cam curge nasul acom dar a fost splendid! N-o sa zic micile remarci negative pt ca e usor sa gasesti lucruri rele. Dar a fost super, oameni de zapada, bere,fuga pe branci, prezervative... replici "dubioase" un exemplu bun ar fi una din replicile mele cu Francy si lista ar putea continua 8) :D
Dar asta e o avanpremiera: Imagine
Ultima oară modificat 30 Noi 2008, 21:22 de către bogy, modificat de 2 ori în total.
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

 
Avatar utilizator
Testosul
Mesaje: 4143
Membru din: 20 Dec 2007, 11:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 21:15

Au prins ceata deasa si multa aglomeratie probabil.
Ultima oară modificat 30 Noi 2008, 21:23 de către Testosul, modificat de 2 ori în total.
 
Avatar utilizator
BALTAZAR2003
Moderator
Mesaje: 7619
Membru din: 22 Iul 2008, 22:26
Localitate: Bucuresti Dr. Taberei
Contact:

Re: Aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 21:20

Acum am ajuns si noi acasa, dupa o tura prin Bran si o coloana infernala pe valea prahovei, cu ceata deasa pana la intrarea in bucuresti.
Primele impresii,... multe si nu stiu cu ce sa incep.
Multumesc in primul rand celor care s-au zbatut si au organizat intalnirea.
Din partea mea a fost o aniversare reusita, cel mai important, picii s-au simtit bine au avut parte de zapada si au fost in culmea bucuriei ca au luat parte la intalnirea aniversara. Daca au stresat pe cineva cer scuze. :D Eu nici sa stau de vorba cu toata lumea nu am avut timp, pentru ca a trebuit sa stau cu ochii pe ei.
Data viitoare vor fi mai mari si or sa poata sta mai lejeri, nu asa din scurt, asa ca o sa am mai mult timp.
Multumesc Florin pentru suportii de numere si Francy pentru tricouri. :D :bounce:
Gata, o sa urc pozele cand reusesc sa le copii din aparat, cu toate ca sunt peste 1G de poze ...
Sa fim sanatosi si sa ne intalnim la urmatoarea aniversare. :bounce: :bounce: :D
Cordoba Fever + Fresc, 1.4l/86Cp (nu se stie pe unde-i are!), 2008, Rosu Emocion
 
bogy
K.I.D
Mesaje: 5496
Membru din: 20 Iun 2008, 19:41
Localitate: Londra/Bucuresti

Re: Aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 21:30

Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve
 
Avatar utilizator
bufubu
Dibaciu
Mesaje: 314
Membru din: 02 Apr 2008, 10:36
Localitate: Braila/Bucuresti
Contact:

Re: Aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 21:30

Hallo si buna seara,acum vreo ora am ajuns si eu acasa,ce pot sa zic,in privinta companiei in care am petrecut a fost super,m-am simtit foarte bine cu ajutorul mai multor pers.,ce sa mai zic vineri seara nu stiu daca a fost o persoana care nu a fost beata(eu unu am rezistat cu stoicism pana la 5dim ,dar au fost cativa care au mai intarziat vreo ora si jumatate pana la 6.30(se stiu ei care:P),aseara desigur a fost seara cu gratarul de care s-au ocupat gabi(deep),dj-bila(daniel) si desigur eu :D bufubu(adi) si din reactiile persoanelor si din faptul ca nu a mai ramas nimic a fost ceva putin mai mult decat comestil chiar spre bun :P zic eu,desigur dupa a urmat desertul care s-a terminat la fel de repede ca si gratarul ,ma bucur ca a placut la toata lumea tortul :),azi dimineata am ras cu lacrimi ce pot sa spun a fost super cu concursurile organizate chiar au fost criminale,florin e prea baiat si mi-a donat premiul castigat de el (toate filtrele schimbate),am incercat si eu sa castig pt el folia pt geamuri dar din pacate nu am putut ajunge la poarta (avea sasiul stramb si trageam stanga,dupa ce m-am invartit cu sapaliga =)):)) ).Dupa cum spuneam compania face totul si te face sa uiti de alte inconveniente sau suparari.
LEON 1.9TDI 1XXCP 350Nm
 
bogy
K.I.D
Mesaje: 5496
Membru din: 20 Iun 2008, 19:41
Localitate: Londra/Bucuresti

Re: Aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 21:40

Aia cu sapaliga a fost mortala. Am iesit al 3-lea. Dar am si scuza: am fost la a 2a tura! Deci eram amentit. La prima tura am facut chiar bine. La a doua parca eram in vrie :lol: :lol: :lol:
Aaa, si tata a castiga concursul cine are cel mai putin combustibil in rezervor :D Normal ca asa era! Am mancat eu niste motorina cu o zi inainte (Teacher stie ;))
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve
 
Avatar utilizator
mihaidd
Mesaje: 410
Membru din: 21 Noi 2008, 14:02
Localitate: Bucharest

Re: Aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 21:45

Acum lucrez la poze...
Impresii... am pus cateva on the spot de pe laptop pe celalalt topic cu plecarea... poate le muta un admin aici :D
Ce sa zic... super party, am baut cu masura si m-am simtit genial. Au fost unele momente confuze, se stie ele care este, dar cum a zis si Bogy cu niste cuvinte de om intelept in puii mei... parti rele gasesti usor, mai greu sa te bucuri de cele mici si fericite si zglobii si cu pretenii alaturi. Sa ne aducem aminte de acest week-end si peste un an, si peste doi, si peste trei, asoasf.
Sa auzim numai de bine!
PiEs: rog un admin sa imi scrie si mie la user sub nume "fotograf" :D ca seat nu am, am ales alta cale in viata pentru moment :lol:
Si Francy, te saluta Dl Dinu Lazar. Toata stima pentru efortul organizatoric si poate il luam si pe domnul fotograf Lazar cu Mazda Demio pe la intalniri, ca munca sa chiar merita toata stima! Si Francy, da-mi un PM sa ne vedem candva in viitor cu un tricou si pentru mine :D ,il platesc - no problem, fara nume inscriptionat, doar clubseat.eu si sunt super multumit (marime L sau XL, habar n-am) :twisted:
Seara buna! Revin cu poze!
 
Nicky
Subiect Autor
Mesaje: 6983
Membru din: 01 Sep 2008, 07:48
Localitate: Dublin, Ireland
Contact:

Re: Aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 22:12

Poze - 30 Nov 2008 - Nicky
http://www.urcaok.net/download3.php?file=2732
Filme - 30 Nov 2008 - Nicky
http://www.urcaok.net/download3.php?file=124156
Asta e tot ce am surprins eu cu camera foto :D
Maine sper sa fiu mai coerent si sa pot prezenta versiunea mea de poveste legata de intalnirea de 1 an. O noapte frumoasa!
 
Avatar utilizator
mihaidd
Mesaje: 410
Membru din: 21 Noi 2008, 14:02
Localitate: Bucharest

Re: Aniversare 1 An - ClubSeat.Eu - Satic (Rucar) 2008

30 Noi 2008, 22:41

Toate pozele, resize la 1600px si 90% quality, mai putin pozele de vineri seara, aici: http://fbx.ro/ruvrepa7xh98eacw
357MB, atentie la banda care o aveti disponibila :lol:
O sa revin si cu un album mai pe scurt pe picasa eventual :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori