Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
 
Avatar utilizator
Undertacher
Mesaje: 1540
Membru din: 21 Iul 2012, 20:04
Localitate: Brasov

Re: Masina mea,facuta usor usor

09 Ian 2014, 20:11

Mai baieti mai,e cineva acolo sus care ne judeca pe toti,daca nu e in stare sa invete din greseli atunci nu e de bine ,cred ca a fost o lectie de neuitat si remember:
DONT DRIVE FASTER THEN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN.
Te asteptam sa ne prezinti noua masina.

Sent by me.
Seat Leon 2005, 1.9 TDI ,74 KW,AXR
viewtopic.php?f=134&t=13781&start=0
 
Avatar utilizator
Undertacher
Mesaje: 1540
Membru din: 21 Iul 2012, 20:04
Localitate: Brasov

Re: Masina mea,facuta usor usor

09 Ian 2014, 20:14

Mai baieti mai,e cineva acolo sus care ne judeca pe toti,daca nu e in stare sa invete din greseli atunci nu e de bine ,cred ca a fost o lectie de neuitat si remember:
DONT DRIVE FASTER THEN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN.
Te asteptam sa ne prezinti noua masina.

Sent by me.
Seat Leon 2005, 1.9 TDI ,74 KW,AXR
viewtopic.php?f=134&t=13781&start=0
 
Avatar utilizator
dragalin
Subiect Autor
Mesaje: 217
Membru din: 23 Mai 2013, 00:47
Contact:

Re: Masina mea,facuta usor usor

11 Ian 2014, 15:29

ma bufneste rasul cand vad ce critici imi aduceti,o spuneti de parca sunteti soferi profesionisti si va dati la Nuremberg pe circuit,stiti ceva fratilor oricui i se poate intampla fara sa vrei ,mai ales drumul fiind inselator ........
 
Avatar utilizator
dragalin
Subiect Autor
Mesaje: 217
Membru din: 23 Mai 2013, 00:47
Contact:

Re: Masina mea,facuta usor usor

11 Ian 2014, 15:35

cei care a-ti adus atatea critici asupra mea putin ma intereseaza,bine ca am scapat si ma pis p ea de masina si cu referinta la cei care ma critica,aveti grija cum mergeti voi vi se poate intampla oricui ,referitor la cei care merg legal cu 70 km si apoi sa nu rad eu de voi ca a-ti facut accident la 70 km pentru ca a-ti adaptat viteza corespunzatoare :yh sau doamne fereste sa nu patiti ceva ,cand o va dati pe circuite sau la wrc atunci criticati-ma pana atunci uitati-va unde va este lungu nasului si sa nu vi se intampla si voua SE POATE INCHIDE TOPICU ASTA,sunt dezgustat
 
Avatar utilizator
dragalin
Subiect Autor
Mesaje: 217
Membru din: 23 Mai 2013, 00:47
Contact:

Re: Masina mea,facuta usor usor

11 Ian 2014, 15:36

si apropo pentru cei ce vorbeau de experienta am 4 ani de sofat si 3 de condus motor pe strada ,asa ca imi place adrenalina si nu o sa ma satur de viteza,pentru unii circula in sange viteza si adrenalina :drive
 
Avatar utilizator
andrei.ene
Mesaje: 54
Membru din: 13 Iul 2013, 15:48
Localitate: Bucuresti
Contact:

Masina mea,facuta usor usor

11 Ian 2014, 15:39

Tu tot nu ai inteles nimic si dai in continuare vina pe drum. Poate ca si colegii au fost un pic cam duri, dar au dreptate. Ok, drumul a fost inselator, acoperit cu mazga, gheata sau mai stiu eu ce, dar ramane intrebarea ce ai cautat cu viteza aia pe un asa drum? Daca adaptai viteza la conditiile de drum pun pariu ca nu se intampla nimic. Sunt momente in care e loc de viteza si adrenalina si momente ca acesta, in care trebuie sa stapanesti astfel de nevoi
 
Avatar utilizator
dragalin
Subiect Autor
Mesaje: 217
Membru din: 23 Mai 2013, 00:47
Contact:

Re: Masina mea,facuta usor usor

11 Ian 2014, 15:45

cunosc foarte bine curba aceea ;) si am intrat de atatea ori cu viteza de 120 130 140 masina niciodata nu se clintea dupa strada tinandu-mi banda mea pana in seara aceea cand ghinionul meu a fost sa fie polei in aceea curba

 
Avatar utilizator
gamer555
ClubSEAT Admin
Mesaje: 8629
Membru din: 09 Aug 2008, 17:12
Localitate: Bruxelles / Bucuresti
Contact:

Re: Masina mea,facuta usor usor

11 Ian 2014, 16:03

ai fi surprins sa afli ca mai multi dintre cei care te-au criticat chiar s-au dat pe "nuremberg" (nurburgring vroiai sa zici) si alte circuite. in orice caz nu s-a dat nimeni pe el ca si exemplu sau referinta, au fost doar critici pentru fapta ta si pentru atitudinea ta. dar nu are rost sa lungim discutia, atat timp cat te "p*si" pe ea de masina, adica legatura ta cu forumul asta.

drum bun pe alte forumuri si la revedere
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori