Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
ace117
Membru Fondator
Mesaje: 5359
Membru din: 27 Noi 2007, 22:38
Localitate: Sf. Gheorghe

27 Sep 2008, 12:44

Pui poze a_ionut?
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine
 
a_ionut
Subiect Autor
Mesaje: 510
Membru din: 09 Mar 2008, 20:38
Localitate: Constanta
Contact:

27 Sep 2008, 16:08

Asta ar fi meniul aparatului:
ImagineImagine

Cam asa arata la mine pe masina:
ImagineImagine

Iar pentru o imagine mai calitativa am cu aparatul pe o octi:

ImagineImagine
Imagine
Seat Leon 1p
 
Avatar utilizator
Cosmin
Admin
Mesaje: 7202
Membru din: 14 Feb 2008, 17:11
Localitate: Sibiu
Contact:

27 Sep 2008, 19:46

Nu vreau sa creez controverse, dar nici nu pot sa tac...Produsul arata intr-adevar foarte bine, iar performantele sunt ok. Are un amic de-al meu, deci vorbesc in cunostinta de cauza. Nu stiu daca e chiar sistemul in cauza, dar oricum e un no name (no name, vorba vine, caci la comenzi de peste 1000 de bucati producatorul poate scrie pe el clubseat, inclusiv logo-ul ... :lol: )
Marea problema e ca sunt aduse din china, e plin internetul de indivizi care aduc asa ceva iar performatele in timp scad. Asta ca sa nu zic ca se strica de tot.
Fiecare e liber sa-si cumpere ce vrea, insa mare atentie. Ganditi-va de doua ori inainte sa dati banii. Si nu vorbesc doar de calitate. Personal eu am o mare problema sa contribui la bunastarea unor asa-zisi " importatori" care ingramadesc pe fundul geamantanelor cate 10-15 sisteme d-asta si le vand in romania la un pret si de trei ori mai mare. Bineinteles, fara plata impozitelor.
Inca o data o spun, e alegerea fiecaruia daca perpetueaza sau nu lantul asta si chiar nu sunt direct implicat, deci nu am nici un interes. Si nici nu vreau sa tin acum teorii despre mentalitatea " iau de la ala de pe net, e mai ieftin, de ce sa iau de la vreo firma cu chitanta si factura, e mai scump - ma doare undeva de impozite si tva-uri.."
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini
 
a_ionut
Subiect Autor
Mesaje: 510
Membru din: 09 Mar 2008, 20:38
Localitate: Constanta
Contact:

27 Sep 2008, 21:26

Eu nu fac o afacere din asta. Am spus doar ca pentru o comanda mare facuta direct la producator pretul e foarte bun pe langa ce vand baietii in tara, asa cum am cumparat si eu de la unul dintre ei.
Sa ma complic cu vama si alte chestii nu are sens.
La fel sa fiu a 3-a mana comandand la baiatul din tara si punand adaos nu ma intereseaza.
Aparatul il detin si pot spune ca isi face treaba dar fiind o chinezarie are si el hibele lui.
Nu deranjeaza deoarece sunt chestii minore care nu egaleaza suma de bani pe care ar fi trebuit sa o dau pentru o navigatie originala.
Seat Leon 1p
 
Avatar utilizator
ace117
Membru Fondator
Mesaje: 5359
Membru din: 27 Noi 2007, 22:38
Localitate: Sf. Gheorghe

28 Sep 2008, 21:35

Arata bine in poze...
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine
 
Avatar utilizator
deep
Mesaje: 1354
Membru din: 22 Aug 2008, 11:22
Localitate: Constanta
Contact:

23 Oct 2008, 22:12

a_ionut .. impreunam topicele ?
1.4 with strong personality & Cupra looks... called Dulfy
 
a_ionut
Subiect Autor
Mesaje: 510
Membru din: 09 Mar 2008, 20:38
Localitate: Constanta
Contact:

24 Oct 2008, 07:15

Eu zic sa lasi group buy pentru ca am primit acuze ca as vrea sa profit din afacerea asta.
Seat Leon 1p

 
Avatar utilizator
deep
Mesaje: 1354
Membru din: 22 Aug 2008, 11:22
Localitate: Constanta
Contact:

24 Oct 2008, 09:59

mi se pare aiurea ...

pana una alta, eu vreau pentru mine, si cu cat il pot lua mai ieftin cu atat mai bine. pentru asta o sa ramana Group buy deschis de mine. poate totusi se strang 10 doritori .. nu neaaparat de pe clubseat.eu, mai avem si prieteni cu alte masini nu ? :)
1.4 with strong personality & Cupra looks... called Dulfy

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori