Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
AlexT
Subiect Autor
Mesaje: 67
Membru din: 26 Aug 2011, 08:27

Vand Seat Leon!

05 Oct 2011, 10:19

Am hotarat sa vand leonul meu scump si drag si cu durere in inima spun ca poate o sa imi para rau dar asta este.

Masina a fost adusa de catre mine in 18 februarie 2011, inmatriculata la inceputul verii lui 2011!

- An Fabricatie: 2004
- KM: 170.000
- Motor: 1600 cmc
- Carburant: Benzina
- Putere: 105 Magari pur sange
- Klimatronic
- Scaune + Volan Piele
- Incalzire in scaune
- Proiectoare
- Full electric
- Sistem audio original seat

Distributia este schimbata la 155 de mii!, conform cartii service in luna 5 din 2010, dar trebuie sa verific in cartea service pentru exactitatea lunii cred ca e 6 dar sa spunem 5 :P si km parca la 156 mii.

Echiparea este MAGMA(mersi Roger again :D), lipsand jantele Monterrey care au fost vandute mai demult.

POZELE! se pot vedea deocamdata in link-ul de la semnatura deoarece poze noi inca nu am, dar in weekend va promit ca voi face unele noi pentru a pune masina si pe autovit.

Modificari fata de poza: Nuca schimbatorului este imbracata in piele noua, iar semnele de la seat sunt foliate cu negru.
Ceea ce inca nu e montat dar probabil va fi montat sambata este o buza de cupra daca nu se ofera vreun coleg sa fie interesat si il ajut oricum.

Probleme: problemele vizibile ale masinii sunt zgarieturi de vechime + cateva pietricele in botul capotei!

Probleme mai mari vizibile ar fi 2 zgarieturi putin mai mari cred ca de la crengi cand fusei la gratar pe aripa stanga fata + spoilerul in partea dreapta a masinii este ras (asa a fost cumparata)

Imagine

Probleme tehnice! Buscele de la bara stabilizatoare scartaie putin, se aude putin dar pentru cineva care cunoaste si tine la masina le aude, alte probleme tehnice nu exista! Nu trage stanga nu trage dreapta motorul nu are nici o problema! DIN PUNCT DE VEDERE TEHNIC ESTE FOARTE OK!

PRET NEGOCIABIL: 5750 / Fara variante pentru ca deja am o masina in asteptare si am nevoie de bani sa o cumpar!
Seat Leon Negru ca Taciunea, 2004 1,6 105 CP

NT 08 CXD

http://www.clubseat.eu/viewtopic.php?f=134&t=10820
 
AlexT
Subiect Autor
Mesaje: 67
Membru din: 26 Aug 2011, 08:27

Re: Vand Seat Leon!

05 Oct 2011, 10:23

CONTACT: 0745391625
Seat Leon Negru ca Taciunea, 2004 1,6 105 CP

NT 08 CXD

http://www.clubseat.eu/viewtopic.php?f=134&t=10820

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori